Психологічна служба

психолог

Вас вітає психологічна служба
Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу


Психологічна служба в коледжі була створена 10 січня 2005 року з відповідністю до загальносвітової тенденції гуманізації освіти та впровадженню особистісно – орієнтованого підходу у навчально – виховний процес.

Практичний психолог коледжу – Ільчук Руслана Олександрівна.
Спеціалізація служби: вирішення проблем студентів щодо дисгармонії в стосунках - незадоволеності, конфлікти з однолітками, батьками; довгострокова психологічна робота з загальних питань - поліпшення якості життя, особистісний розвиток, пізнання себе, терапія характеру.

Головною метою діяльності психологічного служби коледжу є надання доступних і якісних послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження і укріплення психологічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу; участь у забезпеченні адаптивного і комфортного освітнього простору для студентської молоді, здійснення психолого-педагогічної підтримки становлення й розвитку особистості студента.

Види роботи:

 • діагностична;
 • консультативна;
 • корекційно-розвивальна;
 • психологічна просвіта;
 • профілактична;
 • захисна;
 • організаційно-методична.

Напрямки роботи:

 • проводиться робота в клубах «Сім’я» та «Школа молодого лідера», яка популяризує психологічні знання, сприяє оптимізації міжособистісних стосунків; в «Школі молодого лідера» розглядаються питання толерантного спілкування, формуються вміння та навички комунікації на вербальному і невербальному рівнях у формах монологу і діалогу, дискусій та тренінгів.
 • Проводяться тренінги з розвитку лідерських якостей: «Скажи мені, щоб я тебе побачив», «Самозакоханий не має суперників», «Харизма. Розвиток і навіювання як психологічний вплив», створення проекту «Карта мого успіху»;
 • Тренінги  з формування навичок здорового способу життя: «Ефект плацебо», «Здоров’я та його цінності», проводяться тематичні виховні години щодо адаптації молоді в соціумі та підготовці їх до сімейного життя: « Рід. Родина. Родовід», «Я – частина України», «Моя сім’я. Моя родина».
 • Весь комплекс робіт забезпечує гармонійний психологічний розвиток студентів коледжу та дає їм великий поштовх у самостійне життя.

Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам важко адаптуватися в новому навчальному колективі чи до умов проживання в гуртожитку, Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити свої проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – ми завжди готові Вас вислухати та допомогти.

 

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
Шановні колеги, студенти, співробітники коледжу. Непрості випробування випали на нашу долю: вісім років боротьби з російсько-окупаційними військами, пандемія Ковід-19, а з 24 лютого – повномаштабне вторгнення Російського війська на територію нашої держави. Війна внесла корективи у наші плани, сподівання, життя. Перші дні шоку, усвідомлення того, що сталося, вже минули. Настав час адаптивного періоду до умов, з якими потрібно вчитися жити. Налаштувати себе на продуктивну діяльність вкрай необхідно! Лише так ми будемо наближати ПЕРЕМОГУ! Наша робота та навчання мають не лише освітньо-компетентнісне значення, а й психологічно-емоційне. Зрозуміло, що процес адаптації надто індивідуальний: комусь достатньо включення самоуправлінських механізмів, а комусь потрібна допомога. Абсолютно нормально звертатися за допомогою до батьків, родичів, друзів, знайомих, педагогів, психологів, психотерапевтів. Нагадуємо, що у коледжі продовжує працювати служба психологічної підтримки. У разі потреби просимо звертатися за телефоном 067-606-78-90 або на поштову скриню: ilchuk.ruslana@pharm.zt.ua

РАДО ПІДТРИМАЄМО І ДОПОМОЖЕМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Розміщуємо до ВАШОЇ УВАГИ додатки до листа МОН «Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», які можуть стати вам у нагоді (дивись ТУТ).

До нас можна звернутися за адресою: вул. Чуднівська, 99, м. Житомир, 4 поверх, 412 аудиторія, кабінет психолога.
Контакти: ilchuk.ruslana@pharm.zt.ua