Бібліотека

11

Бібліотека є структурним підрозділом коледжу. Головне завдання бібліотеки - це забезпечення необхідною літературою учасників освітнього процесу, формування максимального ресурсного потенціалу, повноцінне і якісне обслуговування викладачів та студентів, оперативне інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів на основі широкого доступу до бібліотечних фондів та світових інформаційних ресурсів.

На сьогоднішній день книжковий фонд бібліотеки становить 64402 примірників книг. Навчальна література - 50085 примірників. Бібліотека обслуговує 1173 користувачів. Студенти та викладачі користуються абонементом бібліотеки та читальним залом на 40 місць.

Для кращого обслуговування читачів в читальному залі є 5 комп’ютерів з доступом до інтернет-мережі та Wi-Fi. Бібліотека активно працює над створенням електронного каталогу по програмі ІРБІС.

У читальному залі та на абонементі бібліотеки коледжу постійно організовуються цикли книжкових виставок, тематичні полички, проводяться години-інформації,  літературно-тематичні вечори, бесіди, та інші масові заходи.

Роботу бібліотеки по якісному інформаційно-бібліографічному обслуговуванню сьогодні забезпечують працівники:

Лепікаш Світлана Іванівна – працює  з 2023р.,  завідуюча бібліотеки
Герус Тетяна Георгіївна – працює  з 1998 р., бібліотекар І категорії  читальної зали
Редькович Олена Йосипівна – працює з 2002р., бібліотекар І категорії відділу абонемент

Працівники бібліотеки намагаються створити такі умови, щоб кожен користувач отримав необхідну інформацію, прагнув частіше користуватися послугами бібліотеки. Кожен користувач знайде у нас потрібну інформацію. Наші двері завжди відкриті для Вас!

Бібліотека працює з 8-30 год.  до 17-00 год.
Субота, неділя – вихідні дні
Останній день місяця – санітарний день

 

Бібліографічне посилання. Правила оформлення бібліографії.