ЦК гуманітарних дисциплін

Циклова методична комісія гуманітарних дисциплін – це об’єднання творчих, наполегливих, працьовитих, інноваційноналаштованих викладачів.
У різний період часу циклову методичну комісію очолювали досвідчені фахівці, справжні професіонали своєї справи, талановиті та ініціативні педагоги. Починаючи з 1997 року керівництво цикловою методичною комісією викладачів мови та літератури здійснювала викладач Козаченко Г.В., яка завдяки своєму професіоналізму та сучасним поглядам сприяла розширенню змісту роботи комісії, вдосконаленню навчально-методичного забезпечення дисциплін. З 2004 по 2007 роки естафету керівництва прийняла викладач іноземної мови – Кравчук Л.І., очоливши вже ЦМК філологічних дисциплін, яка завжди вміла, поєднуючи педагогічний такт і вимогливість, створити в колективі сприятливий мікроклімат для продуктивної роботи. Починаючи з 2007 року очолює комісію Процюк І.Є., творча та ініціативна, спонукає своїх колег до постійного пошуку. 

Робота циклової комісії гуманітарних дисциплін спрямована на підвищення якості знань студентів, впровадження компетентісно-орієнтованого навчання, активізацію роботи з обдарованою молоддю шляхом залучення її до пошуково-дослідницької роботи, участі в конкурсах, олімпіадах, підвищення їх загальнокультурного рівня, збереження традицій минулого, любові до рідної мови, до своєї країни.

Традиційними заходами циклової методичної комісії стали: тиждень гуманітарних наук; День писемності і мови; заочна олімпіада з української мови «Мовний грамотій» серед студентів та викладачів коледжу; заходи до Дня Святого Валентина; наукова конференція «Значення англійської мови для особистісного розвитку та професійної діяльності фармацевта»; олімпіади та конкурси з дисциплін циклу.

Найбільш вагомими досягненнями викладачів циклової методичної комісії за останні роки є видання навчальних підручників з англійської мови (за професійним спрямуванням) (Процюк І.Є., Сокур О.П., Степанчук Л.С.), навчального підручника з української мови (за професійним спрямуванням) (Козаченко Г.В.) та латинської мови (Степанчук Л.С., Процюк І.Є., Клязника В.М.), навчальних програм з англійської мови та латинської мови, затверджених МОЗ України. Щороку студенти коледжу займають призові місця в обласних олімпіадах з української мови, англійської мови, регіональних олімпіадах з латинської мови, у 2015 році студентка коледжу зайняла І місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови; у 2013 році ІІІ – місце. 

Показником творчого вияву викладачів української мови та літератури є організація та видання студентської поетичної збірки «Первоцвіт», яке вже має три видання.

Висока методична робота викладачів циклової комісії знайшла своє відображення у створенні якісного, змістовного методичного забезпечення дисциплін, який неодноразово був відзначений на коледжних методичних оглядах та обласних методичних об’єднаннях викладачів іноземної мови ЗВО І-ІІ р.а.
Всі викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін працюють злагоджено, творчо та ініціативно.