Бухгалтерія

За фінансово-економічну діяльність коледжу відповідає бухгалтерія. Як самостійний структурний підрозділ створена у 1993 році. З 1994 року бухгалтерську службу очолює головний бухгалтер Мороко Марія Іванівна. Робота бухгалтерії одна з найскладніших, адже вимагає від працівників не лише наполегливості та зосередженості, а й чесності, сумлінності, принциповості та законності. Кожен крок, кожне рішення є надзвичайно відповідальним, бо саме від бухгалтера залежить своєчасність розрахунків, об’єктивність та повнота обліку, належне спрямування фінансових потоків.

Всі працівники бухгалтерії на чолі з головним бухгалтером виявляють високий рівень професійної компетентності, знання чинного законодавства, забезпечують прийняття управлінських рішень, від правильності яких залежить успішна фінансово - економічна діяльність коледжу, зміцнюється матеріальна база, здійснюється контроль за ефективним господарюванням.

Бухгалтерія є невід’ємною частиною колективу, створюючи навколо себе атмосферу психологічного комфорту, доброзичливості та комунікабельності по відношенню до працівників, студентів та їх батьків.