Засідання ОМО викладачів хімії та біології
ПОДІЛИТИСЬ:

16 листопада 2022 року відбулося дистанційне засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології закладів фахової передвищої освіти Житомирської області, на якому було обговорено важливі питання, що стосуються підвищення якості, оновлення змісту та форм організації освітнього процесу.
З доповіддю на тему: «Стрес-менеджмент як чинник професійного вигорання педагогічного працівника» виступила Максимець Світлана Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, логопедії та інклюзивної освіти  ЖДУ ім. Івана Франка. 
Досвід організації групової роботи здобувачів освіти під час дистанційної форми навчання представила Константиненко Людмила Анатоліївна, кандидат біологічних наук, доцент, зав. кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття ЖДУ ім. Івана Франка.
Шляніна Алла Володимирівна, голова ОМО,  викладач Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу у своїй доповіді звернула увагу колег на ключову компетентність, що є чинником успішної діяльності  педагога – емоційну грамотність.
Присутні на засіданні члени ОМО обговорили розкриті доповідачами питання та  поділились досвідом роботи в умовах воєнного часу.
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Консультаційний центр допомоги вступникам
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
Архів