З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!
ПОДІЛИТИСЬ:

Напередодні Дня фармацевтичного працівника в коледжі відбулися урочистості з нагоди професійного свята.
Колектив коледжу привітав Кузьміних Сергій Володимирович, народний депутат України, голова підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування. 
Остапченко Наталія Віталіївна, перший заступник начальника обласної військової адміністрації, відзначила подякою ЖОВА викладачів коледжу - Марчук Олену Степанівну та Муленко Світлану Михайлівну за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у забезпеченні якості підготовки висококваліфікованих фахівців для галузі охорони здоров’я. 
Ширма Володимир Васильович, заступник голови Житомирської обласної ради, вручив подяки колективу коледжу та директору Бойчук Ірині Дмитрівні. 
Почесними грамотами від департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації були нагороджені Довженко Лариса Василівна, завідувач відділення «Післядипломна освіта» та Мороко Марія Іванівна, головний бухгалтер коледжу. 
Агенцією регіонального розвитку Житомирської області було відзначено представників колективу коледжу, які активно долучилися до волонтерської діяльності, а саме: Муленко Світлану Михайлівну, Мороз Ольгу Григорівну, Приступко Ольгу Миколаївну, Зубрицьку Тетяну Ростиславівну, Бур'янову Вікторію Вікторівну,Тарасюк Анастасію Анатоліївну.  
Від Житомирської обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я отримали подяки за активну громадську позицію та волонтерську діяльність Сеньків Надія Михайлівна, викладач фармацевтичних дисциплін, Горобчук Лариса Євгенівна, Консевич Наталка Йосипівна, лаборантів коледжу, Шатило Ольга – студентка 309 групи, Антонюк Катерина – студентка 201 групи. 
Директор коледжу Бойчук Ірина Дмитрівна привітала з  професійним святом працівників та студентів коледжу і побажала натхнення, наполегливості, віри у майбутнє України та Перемоги!
14 вересня для студентів фармацевтично-лабораторного відділення відбулася урочиста посвята у студентську спільноту ЖБФФК. З цієї нагоди та з нагоди Дня фармацевтичного працівника на урочистості завітала Тетяна Мельник, випускниця коледжу, співачка, яка створила атмосферу піднесеного настрою українською піснею та словом.
Традиційно об’єднав усіх присутніх у залі Гімн фармації як свідчення відданості обраній професії.
 

Події
Консультаційний центр допомоги вступникам
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Архів