Розпочато атестацію здобувачів освіти
ПОДІЛИТИСЬ:

З 14 червня 2022 року в Житомирському базовому фармацевтичному фаховому коледжі Житомирської обласної ради розпочалась атестація здобувачів вищої та фахової передвищої освіти зі спеціальностей 226 Фармація, промислова фармація та 224 Технології медичної діагностики та лікування. Цього року випускні іспити відбуваються в дистанційному форматі в умовах воєнного стану.


Відповідно до Порядку організації i проведення атестації здобувачів освіти та присвоєння кваліфікації у дистанційному режимі у Житомирському базовому фармацевтичному фаховому коледжі, затвердженого наказом директора коледжу від 08.06.2022 року №48, кваліфікаційний іспит проводиться з використанням технологій  LMS Moodle та корпоративних інструментів дистанційного навчання, зокрема, застосунку для проведення відео конференцій Google Meet.


Переконані, що злагоджена робота Екзаменаційних комісій з атестації здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, адміністрації, кураторів академічних груп та здобувачів освіти подолає доленосні виклики сьогодення, а результатом буде успішне завершення навчання у коледжі та отримання омріяної професії!
 

Події
Консультаційний центр допомоги вступникам
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Архів