До уваги абітурієнтів!
ПОДІЛИТИСЬ:

Шановні абітурієнти!

Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж Житомирської обласної ради здійснює підготовку фахівців за рівнями вищої та фахової передвищої освіти.

ФАХОВА ПЕРЕДВИЩА ОСВІТА

  • Запрошуємо на навчання за освітніми програмами фахової передвищої освіти:

- "Фармація" спеціальності 226 Фармація промислова фармація (освітньо-професійний ступінь - фаховий молодший бакалавр) - на базі 9 класів (денна форма навчання), на базі 11 класів (денна і заочна форми навчання);

- "Лабораторна діагностика" спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування (освітньо-професійний ступінь - фаховий молодший бакалавр) - на базі 9 класів та 11 класів (денна форма навчання).

Більш детально про терміни навчання та правила прийому для здобуття освітньо-професійного ступеня "фаховий молодший бакалавр" можна ознайомитись на сторінці "Абітурієнтам" сайту ЖБФФК за посиланням ТУТ.

Зауважимо, що у зв'язку із військовими діями на території України правила прийому до коледжу буде спрощено. Зміни до правил прийому та оприлюднення алгоритму спрощеної процедури вступу очікуються після затвердження МОН України відповідних нормативних документів (орієнтовно вкінці квітня).

 

ВИЩА ОСВІТА

До уваги абітурієнтів, які бажають навчатися на освітній програмі "Фармація" спеціальності 226 Фармація, промислова фармація за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

  • ОР (перший) БАКАЛАВРСЬКИЙ (денна форма навчання) - вступ на основі повної загальної середньої освіти.

У зв'язку із скасуванням ЗНО у 2022 році умови вступу змінено!

Нові умови вступу: національний мультипредметний тест (НМТ) або три предметні оцінки ЗНО 2019, 2020, 2021 + мотиваційний лист. 
Національний мультипредметний тест (НМТ) буде складатись із трьох предметів:
-    українська мова (літератури НЕ БУДЕ!)
-    математика
-    історія України
Міститиме 60 завдань та 80 хвилин на виконання. Проводитиметься тест орієнтовно у липні офлайн у спеціально обладнаних комп’ютерних класах (переважно у школах).
Це один комплексний тест із 3 оцінками, які оголошуються одразу після його закінчення. Предмети буде оцінено традиційно як і під час ЗНО, тобто за шкалою 100–200 балів. З кожного предмета – ОКРЕМИЙ результат.
Тестування відбуватиметься упродовж 10 днів.
Якщо, наприклад, Ви не змогли скласти в перший день НМТ через оголошення повітряної тривоги, зможете скласти його в інший. АЛЕ ЩОДНЯ – РІЗНІ ВАРІАНТИ НМТ!
Відбуватиметься тест орієнтовно у липні.
Демонстраційний варіант НМТ опублікують у червні.
Тести будуть за програмою ЗНО.
Мотиваційний лист буде впливати лише тоді, коли абітурієнти матимуть однаковий бал.
Свідоцтво про ПЗСО не будуть впливати при вступі.
•    Подання документів і підтвердження місця навчання можливе онлайн.
•    Коефіцієнти залишаються:
•    сільський;
•    галузевий;
•    регіональний буде змінений.

  • ОР (перший) БАКАЛАВРСЬКИЙ (заочна форма навчання) - вступ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр

Нові умови вступу: національний мультипредметний тест (НМТ) або дві предметні оцінки ЗНО 2019, 2020, 2021 + мотиваційний лист. 
Фахове вступне випробування не буде проводитись.

УВАГА! Реєстрацію на проходження НМТ продовжено до 19 квітня 2022 року! Для реєстрації необхідно перейти на сайт УЦОЯО за посиланням ТУТ

Інформація про вступ є попередньою, чекаємо на офіційні зміни до Умов прийому від МОН України!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання з приводу вступу зателефонуйте секретарю приймальної комісії Ренькас Людмилі Едуардівні (моб.: 0676087816)

 

 

 

 

Події
Консультаційний центр допомоги вступникам
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Архів