Квітка української поезії
ПОДІЛИТИСЬ:

Рік 2021 оголошено в Україні роком Лесі Українки. В рамках вшанування 150-ої річниці від дня народження нашої славетної землячки у коледжі відбувся виховний захід «Леся Українка. Квітка української поезії». Присутні у залі студенти та викладачі мали можливість поринути у чарівний світ поетичного слово та вкотре доторкнутися до неоціненної спадщини, що залишила нам Лариса Косач – Леся Українка. 
Ведучі свята – Олександр Шульга (101 група) та Ірина Миколаївна Стельмах – підготували цікаву добірку фактів, що ілюструють ключові моменти біографії поеткі: про її хворобу та про не менш жагучі страждання від нерозділеного кохання; про численні подорожі Європою та неймовірно плідні роки проведені у Грузії. 
Музичною окрасою свята став виступ дитячого вокального ансамблю «Kwiaty» Польського дому у Житомирі. В репертуарі ансамблю багато пісень, які на слова Лесі Українки написала житомирська композиторка, лауреатка премії ім. Лесі Українки пані Лариса Бойко. 
Зі сцени звучали відомі поетичні твори Лесі Українки, які віддзеркалюються її прагнення – прагнення свободи своїй Батьківщині і свободи особистості.
Організаторами зустрічі стали студенти 101, 113, 213, 309 груп та викладачі циклової комісії медико-біологічних дисциплін.
 

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Консультативний центр допомоги вступникам 2023
Архів