З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!
ПОДІЛИТИСЬ:

Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж відзначив прекрасну подію - День фармацевтичного працівника України!

Свято об'єднало усю фармацевтичну спільноту області. До коледжу з привітаннями прибув Кузьміних  Сергій Володимирович - народний депутат України, який вручив провідним фахівцям фармації області та викладачам коледжу Подяки Верховної Ради України. Вітальні слова і відзнака високого рейтингу та визнаного статусу коледжу в усій країні пролунали від заступника голови Житомирської обласної ради Ширми Володимира Васильовича, заступника голови Житомирської облдержадміністрації Оханського Юрія Миколайовича та представника департаменту охорони здоров'я ЖОДА - Васянович Анни Олексіївни.

На урочисту подію завітали представники провідних аптечних мереж, фармацевтичних компаній та підприємств. Студентам-фармацевтам від провідних фармацевтичних компаній «Первоцвіт фарм» та «Біонорика» були вручені грамоти та подарунки за успішне навчання. 

Директор коледжу Ірина Дмитрівна Бойчук подякувала усім гостям за співпрацю та привітала усіх з професійним святом, підкреслила значення якісної професійної освіти у становленні майбутніх фахівців та відзначила високий рівень професіоналізму колективу коледжу, який постійно працює над удосконаленням процесу фахової підготовки спеціалістів для галузі охорони здоров’я.

 

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Консультативний центр допомоги вступникам 2023
Архів