Виховна година "Будьмо знайомі"
ПОДІЛИТИСЬ:

8 вересня на фармацевтичному відділенні відбулася виховна година для студентів першого року навчання «Будьмо знайомі». 
Завідувач відділення, Людмила Олександрівна Зубрицька, познайомила студентів з традиціями коледжу,  розповіла про престижність професії фармацевта.
Віра Андріївна Болух, заступник директора з навчальної роботи, сконцентрувала увагу на особливостях організації освітнього процесу у коледжі.
Оксана Федорівна Мельник, заступник директора з виховної роботи, розповіла про виховні заходи та правила поведінки.
Студенти мали змогу познайомитись з практичним психолог коледжу, Світланою Євгенівною Волковою, яка зосередила їх увагу на питанні психологічної підтримки та допомоги. Лілія Вікторівна Тетеря, медичний працівник, нагадала про важливість дотримання правил санітарно-протиепідеміологічного режиму та правил особистої гігієни. Голова студентського профкому, Надія Михайлівна Сеньків, доповіла про профспілкову організацію студентів. 
З правилами техніки безпеки та охорони праці познайомив студентів інженер з охорони праці  Барсуков Віталій Миколайович. До плідної співпраці закликала студентів голова студентського самоврядування Олександра Гаєвська. Привітала студентів Заслужений працівник фармації, викладач коледжу Ольга Григорівна Мороз. 
Захід пройшов у теплій дружній атмосфері.
 

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Консультативний центр допомоги вступникам 2023
Архів