День знань 2021
ПОДІЛИТИСЬ:

1 вересня 2021 року у Житомирському базовому фармацевтичному фаховому коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студентську спільноту.
З привітальним словом виступила директор коледжу Бойчук Ірина Дмитрівна, яка тепло і щиро звернулася до студентства, батьків, колег, гостей; окреслила перспективи у навчальному році; запевнила, що якість навчання завжди в пріоритеті викладачів коледжу.
На свято завітали  в.о. Генерального директора Директорату фармацевтичного забезпечення МОЗ України Задворних Іван Сергійович та керівник експертної групи з розвитку медсестринства Директорату медичних кадрів освіти і науки МОЗ України Кізім Алла Володимирівна,  які у вітальному слові відзначили актуальність спеціальностей коледжу, якість підготовки фахівців, високий рейтинг коледжу серед закладів вищої освіти України, а також висловили бажання бачити випускників коледжу серед фахівців провідних фармацевтичних мереж і кампаній, у лабораторіях клінічної діагностики.
Дотримано у коледжі традицію одягання старшокурсниками білих халатів студентам нового набору, яка завжди викликає теплі і щемливі відчуття.  З нетерпінням студенти заповнили сучасні аудиторії – освітній процес розпочато!
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів