Святкові урочистості до 150-річчя Лесі Українки
ПОДІЛИТИСЬ:

Насиченим і цікавим видався лютий – перший місяць навчання у форматі of-line. І, здебільше тому, що у цьому місяці народилася наша славетна землячка Леся Українка. Студенти активно долучалися до циклу заходів, присвячених 150-річчю з Дня народження видатної поетеси.

Багата літературна спадщина Лесі Українки була представлена на літературній експозиції, підготовленій працівниками бібліотеки коледжу.  

16 академічних груп взяли участь у літературному конкурсі відгуків про перегляд екранізованих творів Лесі Українки. Експертна комісія відзначила змістовність, оригінальність та індивідуальність творчих робіт і визначила переможців:

І місце – Алієва Софія (202 група),

ІІ місце – Вітвіцька Анастасія та Колесник Оксана (209 група),

ІІІ місце – Ренькас Марія (101 група).


Піднесена, лірична, затишна атмосфера панувала на вечорі-конкурсі, де  студенти змагалися у майстерності доносити поетичне слово до слухача. Головою журі на заході був письменник Житомирщини, професійний музикант, багатогранна творча особистість Сергій Храпчук, який відзначив високий рівень поетичної майстерності конкурсантів, витончений ліризм, артистизм та вміння чуттєво передати внутрішнє наповнення того світу, у якому жила Леся. Усі присутні на заході отримали незабутні враження та позитивні емоції. Учасники конкурсу були нагороджені пам’ятними подарунками та запрошеннями на святкову програму до обласної Житомирської філармонії, присвячену 150-річчю з Дня народження Лесі Українки.


Заходи, присвячені ювілейному Дню народженню Лесі Українки, ще тривають. Далі буде…
 

Події
Тренінг з написання мотиваційного листа
Консультативний центр допомоги вступникам 2023
Архів