Відкрите засідання гуртка з біологічної хімії
ПОДІЛИТИСЬ:

5 грудня у коледжі відбулося відкрите засідання гуртка з біологічної хімії з біохімічними методами дослідження, яке спільно організували ЦМК хімічних та медико-біологічних дисциплін. Учасниками засідання були студенти 109, 209, 213 груп та викладачі.

Наукове зібрання відкрила керівник гуртка викладач-методист Тодосійчук Н. А., яка ознайомила присутніх з його основними напрямками та результатами роботи.

Для засідання було обрано досить актуальну міждисциплінарну тему – біохімія імунітету. З доповідями виступали студенти 109 групи спеціальності Фармація, промислова фармація (науковий керівник к.б.н., доц. Першко І. О.). Зокрема, представлені були наступні повідомлення:

  • «Особливості імунних реакцій організму людини. Клітинний імунітет» (доповідачі – Іван Лавренюк та Юлія Остапчук);
  • «Інтерферони: історія відкриття, біологічні ефекти, класифікація та механізм дії» (доповідачі – Ольга Ренкеу та Есфірь Тарасенко);
  • «Імуноглобуліни – біомолекули специфічного імунітету» (доповідачі – Оксана Колесник та Анастасія Прензелевич);
  • «Система комплементу – головна захисна сила організму людини» (доповідачі – Тетяна Зьолко та Юлія Проскуріна).

У своїх виступах студенти акцентували увагу на основних закономірностях функціонування імунних механізмів багатоклітинного організму, таких як генетична детермінованість імунітету, принцип компліментарності підчас реалізації імунних реакцій тощо.

Одним з елементів засідання гуртка було обговорення питань, над якими працювали студенти, слухаючи доповіді своїх колег.

На завершення зустрічі завідувач фармацевтично-лабораторного відділення Дунаєвська О. Ф та заступник директора з навчально-виробничої роботи Луцак І. В. подякували студентам за змістовні виступи. Заступник директора з навчальної роботи Болух В. А. вручила доповідачам сертифікати та заохочувальні подарунки.

Події
З ВЕЛИКОДНЕМ!
Випуск - 2019