VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології»
ПОДІЛИТИСЬ:

7-8 листопада 2019 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології», присвячена 15-річчю створення кафедр промислової фармації та біотехнології.
На конференції були розглянуті актуальні питання: розробка та впровадження новітніх технологій біотерапевтичних лікарських засобів, стандартизація ліків, сучасні реалії та перспективи екстемпорального виробництва в Україні, перспективні біологічно-активні речовини, особливості підготовки фахівців з питань управління якістю для фармацевтичних та біофармацевтичних підприємств та інші.
У роботі конференції взяли участь представники 9 країн: США, Великої Британії, Німеччини, Словаччини, Польщі, Таджикистану, Узбекистану, Білорусі та України. Матеріали до конференції представили викладачі ЦМК хімічних дисциплін: Зубрицька Людмила Олександрівна, Мельник Оксана Федорівна, Хранівська Валентина Олександрівна, Шелюк Ірина Олександрівна і Шляніна Алла Володимирівна.
Науково-педагогічні працівники хіміко-фармацевтичних дисциплін НФаУ ознайомили делегатів конференції – Шляніну А.В., Хранівську В.О. і Тодосійчук Н.А. з базою проведення освітнього процесу.
 

Події
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!
Архів