Урочисте відкриття «Навчальна аптека – Phytothek Training Room»
ПОДІЛИТИСЬ:

28 травня 2019 року в коледжі відбулося урочисте відкриття навчально-тренінгового центру «Навчальна аптека – Phytothek Training Room» за підтримки ТОВ «Біонорика» - представництва в Україні виробника фітопрепаратів високої якості з доведеною ефективністю (Німеччина) та мережі аптек ТОВ «Первоцвіт-Фарм» (м. Житомир та область). 

Зі слів директора коледжу Бойчук Ірини Дмитрівни в навчально-тренінговому центрі планують проводити не лише заняття для студентів на додипломному етапі, а й у межах курсу підвищення кваліфікації фармацевтів, тренінги для лікарів та провізорів. 
Із вітальними словами до студентів та гостей звернувся голова обласної ради Ширма В.В., який підкреслив важливість даного відкриття для опанування студентами більш якісними практичними навиками та зміцнення матеріальної бази коледжу. 

Генеральний директор ТОВ «Біоноріка в Україні Мокроусова Тамара Олегівна у своєму зверненні зазначила, що проект Фітотека®/Phytothek®  являється продовженням філософії фітонірингу і кроком до того, щоб фармацевт міг правильно подати інформацію, розповісти про особливості препарату та розкрити душу фітонірингу перед пацієнтом. Саме тому компанія активно підтримує подібні освітні ініціативи, які матимуть продовження і надалі.
 
Зі слів директорів аптечної мережі ТОВ «Первоцвіт-Фарм» Поліщука Миколи Максимовича та Мартинюка Валерія Петровича, даний центр буде своєрідним містком між коледжем і практичною фармацією. Заняття, які будуть проводитися в цій аудиторії, дозволять покращити адаптацію випускників на першому робочому місці. 

В якості апробації даного проекту для гостей проведено практичне заняття на тему «Фармацевтична опіка пацієнтів з респіраторними захворюваннями» (викладач фармакології та фармацевтичної опіки, к.фарм.н. Ірина Луцак) із вирішенням проблемно-ситуаційних задач, застосуванням рольової гри у формі спілкування «відвідувач аптеки–пацієнт» та інтерактивної методики онлайн-оцінювання результатів студентів.
 
Окрім того, студенти та присутні фармацевти аптек м. Житомир мали унікальну можливість послухати лекцію Зупанця Ігоря Альбертовича, професора, завідувача кафедри клінічної фармації Національного фармацевтичного університету (м. Харків) «Мистецтво фітонірингу: 2 епізоди та одна історія». Філософський погляд на вміння бачити і сприймати красу, формування культури надання компетентної допомоги в аптеці з допомогою застосування високоякісних фітопрепаратів становили провідну ідею лекції. 

У підсумку було відзначено, що впровадження даного проекту забезпечуватиме трьохсторонню взаємодію стейкхолдерів, зацікавлених в якісній підготовці майбутніх фармацевтів з використанням сучасних інформаційних технологій, актуальних знань та з урахуванням вимог фармацевтичного ринку.
 

Події
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Архів