«Устами вдячно притулюсь до материнської руки»
ПОДІЛИТИСЬ:

15 травня у коледжі було проведено відкриту виховну годину «Устами вдячно притулюсь до материнської руки», присвячену Міжнародному Дню матері, який підготували та провели студенти 106 групи (куратор Мельник О.Ф.). 

Захід було наповнено глибоким змістом: висвітлено роль матері в українській родині, проголошено слова шани та вдячності матерям за самовіддану любов, турботу, терпіння, зокрема, матерям, які свідомо підтримали вибір своїх дітей – захищати Батьківщину, багатодітним мамам, які виховують п’ятьох і більше дітей; разом з тим звернено увагу на проблему безвідповідального материнства.

У святі взяли участь усі студенти групи 106. Кожному хотілося сказати своє слово про маму.

Ліричні та проникливі поетичні рядки, сольний та гуртовий вокал, змістові відео сюжети формували різнопланову емоційну атмосферу заходу.

Особливо зворушливим було представлення студентами групи професійної складової особистості своїх мам, а також привітання багатодітних мам студентів, що навчаються в коледжі.

Кожен хто відвідав захід, наповнив свою душу радістю, теплом, сердечним щемом; збагатився цікавою пізнавальною інформацією, отримав позитивні емоції.

Відбувся справжній урок любові та доброти.
 

Події
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Архів