З Днем Перемоги Вас!!!
ПОДІЛИТИСЬ:

В коледжі, у ці передсвяткові дні, циклова комісія соціально-економічних дисциплін провела Урок мужності зі студентами. Воронюк О.Л. побудував свою розмову про Другу світову війну і сучасну історію, Домалевський О.В. подав інформацію «Праведники народів світу», а Фомюк М.Б. розкрила проблему «Людина і війна».

Студенти взяли активну участь у вікторині «Що ти знаєш про Другу світову війну?» і були нагороджені солодощами. Творчі сили коледжу подарували прекрасні пісні, які звучали на дорогах війни і надавали наснагу і сили для перемоги солдатам, а також ті, що уже створені сьогодні на честь перемоги у Другій світовій війні.
 


Друга Cвітова війна – рубіжна й найжорстокіша подія в історії сучасного світу. В неї було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі і тривала довгих 6 років. Вогняний смерч пронісся над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопив простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 мільйонів осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто безвісти пропав. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні.

Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок у цій трагедії світового масштабу.

У Другій світовій війні українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні втрати України у цій війні оцінюються у 8-10 мільйонів життів.

Протягом Другої світової війни бойові дії двічі прокотилися усією територією України. Українці проявили героїзм, мужність, відвагу, захищаючи рідну землю від ворога.

Низко вклоняємося кожному із фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми пишаємось славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні.

Світла пам’ять кожному воїну, хто звільнив світ від нацизму у Другій світовій війні. Вічна слава героям! Героям слава!

Усіх, хто кував перемогу й загинув
За тебе, за мене, за всю Батьківщину,
Хто фронтом звитяги йшов поруч з тобою,
Боровся з нацизмом і гинув у бою,
Хто месником смілим тоді партизанив
І ворога нищив героєм незнаним.
Згадай їх усіх, замордованих, вбитих,
І гідно живи їх життям недожитим.

Події
Запрошуємо на студентську конференцію
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Консультаційний центр допомоги вступникам
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Архів