День відділення Фармація-9
ПОДІЛИТИСЬ:

04.11.2015 року відбулося традиційне свято Дня відділення «Фармація-9», присвячене нашим найменшим першокурсниками. Розпочалося свято з пісні «Україно – це ми».У цьому році до лав студентів коледжу влилися 182 першокурсника, студентів з усіх куточків нашої неосяжної, нашої прекрасної України. З вітальним словом до студентів звернулися заступник директора з навчальної роботи І.Д. Бойчукта завідувач відділення Л.О. Зубрицька, які побажали наснаги і терпіння на шляху до здобуття професії та цікавого студентського життя.

Від імені студентства першокурсників привітала голова студентської ради відділення Білявська Олена. Звучали поздоровлення від членів студентського самоврядування відділення, настановчі поради від третьокурсників. Яскравих фарб і запалу додавали виступи наших співочих колективів дівчат та представників сильної половини відділення. Зал аплодував стоячи, коли звучала пісня-вітання кураторів.

Найбільш хвилюючим для всіх став момент клятви першокурсників – присяга на вірність традиціям нашій Альма-Матері, бо саме з цієї миті кожен із них зробив перший крок на нелегкому шляху пізнання і досягнення цілей у професійній сфері.

 День відділення «Фармація – 9» став для студентів, викладачів, кураторів справжнім родинним святом.

Події
Консультаційний центр допомоги вступникам
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З ДНЕМ СТУДЕНТА!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Архів