Тиждень фармацевтичних наук
ПОДІЛИТИСЬ:

Протягом 16 – 20 березня 2015 року в коледжі проходив тиждень фармацевтичних дисциплін, в рамках якого було організовано та проведено багато цікавих заходів.

19 – 20 березня відбувся Конкурс фахової майстерності серед студентів-випускників спеціальності 5.12020101 «Фармація», який проходив в два етапи:

І день –тестування, ІІ день – виконання практичних завдань з фармацевтичних дисциплін.Участь у конкурсі приймали 13 найкращих студентів з усіх випускних груп.

Викладачі фармацевтичних дисциплін Завадська Н.П. та Луцак І.В. поділилися своїм педагогічним досвідом і провели практичний тренінг на тему «Стандарти обслуговування в аптеці».

Переможцями Конкурсу фахової майстерності стали:

І місце – Лінчук Валентина (студентка 307 групи)

ІІ місце – Миропольська Ольга (студентка 305 групи)

ІІІ місце – Школьна Ірина (студентка 305 групи)

Вітаємо переможців!

 

Викладачі ЦМК фармацевтичнихдисциплінпліднопрацюють над створеннямнавчально-методичнихматеріалів. Доказомцієїроботи є виставка-презентаціяметодичнихнапрацюваньвикладачів, яка такожбула проведена в рамках тижняфармацевтичнихдисциплін.

Викладачі ЦМК фармацевтичнихдисциплінпліднопрацюють над створеннямнавчально-методичнихматеріалів. Доказомцієїроботи є виставка-презентаціяметодичних напрацювань викладачів, яка такожбула проведена в рамках тижняфармацевтичнихдисциплін.

Події
З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Тренінг з написання мотиваційного листа
Консультативний центр допомоги вступникам 2023
Архів