Поради при складанні резюме/Випускнику

Практично всі роботодавці формують своє перше враження про людину, коли переглядають її резюме і відповідно найбільш підходящих кандидатів запрошують на співбесіду. Саме тому важливо мати професійно складене резюме, яке буде характеризувати ваші особисті якості, професійні здібності і вирізнятиме вас з поміж інших кандидатів, що значно збільшить шанси отримати роботу.

Резюме повинно бути написане грамотно, лаконічно, максимально конкретно, видрукуване на комп'ютері на хорошому білому папері. Попросіть когось, хто добре володіє мовою, якою написане резюме, перевірити грамотність його написання. Це особливо важливо при написанні резюме іноземною мовою.

Слово „Резюме” на початку не вказується! Якщо з якогось пункту немає інформації, то він вилучається.

Пам’ятайте, що резюме – це не автобіографія!

Вашого потенційного роботодавця цікавлять лише останні місця роботи або навчання.

Причини, за якими ви покидали роботу у резюме не вказуються, однак обов’язково готуються відповіді на запитання про зміну місця роботи для співбесіди з представником підрозділу персоналу. 

Прізвища і телефони людей, які можуть дати вам рекомендацію також підготуйте заздалегідь. З ними бажано попередньо погодити можливість отримання рекомендації.

Подані приклади резюме містять базову інформацію, яка є обовязковою для подання потенційному роботодавцю. Залежно від специфіки бажаної вакансії, місця працевлаштування та вимог до аплікантів, є можливим внесення змін в структуру та зміст резюме.

 Приклад резюме (завантажити)