Події

15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу.
Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс та конкурс з 9 тематичних номінацій. На конкурси подано 718 робіт.
КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж»  був відзначений Срібною медаллю у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».
Вітаємо педагогічний колектив з досягненням у науково-методичній діяльності!

14 березня 2018 року на базі коледжу відбулася олімпіада з хімії, в якій взяли участь  студенти І курсу ЖбФК. Учасники олімпіади продемонстрували свої знання та уміння з однієї з найважливіших навчальних дисциплін майбутніх фармацевтів.

За результатами виконаних робіт переможцями олімпіади стали:
І місце -  Гиря Яна (105 група);
ІІ місце -  Процюк Катерина (101 група);
ІІІ місце –  Весельська Мар’яна (102 група).

8 березня - свято весни в коледжі.

З 12.02 по 16.02 у коледжі пройшов тиждень філологічних дисциплін, за програмою якого було проведено:

1.Коледжний етап обласної олімпіади з англійської мови серед студентів І курсу.

І місце зайнялаПетрук Юлія, студентка 103 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІ місце -Сокур Юлія, студентка101 групи. Викладач Сокур О.П.

ІІІ місце- Наймушина Надія, студентка101 групи. Викладач Сокур О.П.

2. Олімпіада з англійської мови серед студентів ІІ курсу.

І місце зайнялаСкороход Анна, студентка110 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІ місце - Рудницька Тетяна, студентка109 групи. Викладач Процюк І.Є.

ІІІ місце- Поліщук Дмитро, студент212 групи.ВикладачСокур О.П.

3. Коледжний етап регіональної олімпіади з латинської мови серед студентів ІІ курсу.

І місце зайнялаОліщук Інна, студентка206 групи. Викладач Мороз О.Г.

ІІ місце - Артемчук Марія, студентка202 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІІ місце- Гарнагу Ксенія, студентка205 групи. Викладач Мельничук Л.В. 

Вітаємо студентів та викладачів з досягненнями!

14 лютого в актовій залі коледжу, в рамках тижня філологічних дисциплін, відбулася літературно-музична зустріч із поезією кохання «Так ніхто не кохав …», яку підготували викладачі української та зарубіжної літератури Плохотнюк О.О. і Сокур О.П. та студенти 101, 104, 201, 204, 208, 210, 302, 303, 304 груп.

5 лютого 2018 року відбувся урочистий вечір, присвячений  випуску спеціальності "Фармація" заочної  форми навчання. Поздоровляємо  Вас, шановні випускники! Здоров’я Вам, миру, добра і щасливої долі!

Кожного року в коледжі стартує надзвичайно хвилююче, веселе, насичене емоціями та енергією, свято «Дебют першокурсника».
13 грудня 2017 року на фестивалі молодих талантів студенти  101-108 навчальних груп відділення «Фармація», молодший спеціаліст – 9 класів» продемонстрували свої таланти на сцені актового залу. У цьому році темою свята стали «Андріївські вечорниці». Багато із студентів-артистів вперше виступали на сцені, але їх виступи настільки були творчі та щирі, що зал із захопленням вітав їх. Виступи студентів носили творчий, креативний  характер: професійне виконання пісень (103,104,105), поетичних творів (102), авторських віршів(107), сценічних талантів (103,106, 107) чудові танцювальні номери(105, 104 , 107). Таланти та уміння продемонстрували першокурсники і як результат, отримали бурхливі оплески та гарні відгуки від глядацької зали.

Вітаємо переможців олімпіади з мікробіології!
I місце – Голованікова Людмила – 308 гр.
II місце – Полінкевич Руслана – 308 гр.
III місце – Сніцар Наталія – 308 гр.

Проведена науково – практична конференція до Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом, в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації і студенти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». 

В студентській науково – практичній конференції з гігієни  «Здоровий спосіб життя» брали участь студенти спеціальності «Лабораторна діагностика» і «Фармація». Організатори конференції – викладачі ДовженкоЛ.В. і Мосієнко О.О.

30.11.20017 року в актовій залі  КВНЗ Житомирського фармацевтичного коледжу відбувся узагальнюючий семінар  психолого – аналітичних досліджень студентів 209 групи відділення «Фармація» першого (бакалаврського) рівня.  Тема семінару «Ергономічні дослідження у вивченні  хімічних дисциплін».
Захід організувала і провела  викладач- методист, викладач хімії вищої кваліфікаційної категорії, Гирина  Наталія Петрівна.

22 листопада в 101 групі було представлено проект «Математика в музиці», який підготували студенти 201 групи: Папроцька Тетяна, Прядко Любов, Козак Оксана. Захід був організований викладачем математики Волковою С.Є.

21 листопада в 102 групі відбувся круглий стіл «Від математиків давнини до сьогодення». В ньому активну участь прийняли більшість студентів групи, серед них найкращим був виступ Карпович Яни. Захід був організований викладачем математики Волковою С.Є., на який було запрошено молодого кандидата фізико-математичних наук Болух В.А.

 

22 листопада 2017 року заочно відбулась ІІ студентська науково-практична конференція «Математика – особливий вид мистецтва, шлях до істинного знання». Організаційний комітет запропонував усім бажаючим взяти участь в одній із шести секцій конференції: «Видатні постаті у світі математики та фізики», «Арифметика та нумерологія», «Математика – шлях до істинного знання», «Математика як особливий вид мистецтва», «Астрономія та фізика», «Математика – джерело натхнення». До участі долучилось  45 студентів, науково-пошукові результати роботи яких було надруковано у відповідному збірнику тез конференції. ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює вдячність усім учасникам конференції та запрошує до участі всіх наполегливих та кмітливих в наступному році!

20, 21 листопада викладач предмету «Захист Вітчизни» провів змагання з стрільби з пневматичної рушниці. Переможці:
І місце – Сірий Назар, 104 група
ІІ місце – Подчасюк  Олександр, 102 група, Пожар Артур, 105 група
ІІІ місце – Мусіяшко Іван, 107 група, Новіков Андрій, 107 група.

 

22 листопада куратор Коломієць Л.М. організувала роботу студентів  207 групи та провела круглий стіл «Дивовижна фізика», на якому було висвітлено найновітніші розробки у галузі медицини та фармації. Цікаві новинки розповіли Рибак Аліна, Сорока Ілона та Жолубак Аліна.

21 листопада викладач фізики Коломієць Лариса Миколаївна організувала виставку «АКВАСВІТ» серед студентів І курсу. Студенти ознайомились з водною екосистемою. ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює вдячність за активність учасникам та відзначає переможців: Цвєткова Вікторія, 107 група,  Джганджгава Ангеліна, 108 група,  Козій Інна, 101 група.

 

20-21 листопада в коледжі відбулись олімпіади з математики та фізики серед студентів І курсу.
Переможці  олімпіади з математики:
І місце – Бойко Олександра, 102 група.
ІІ місце – Осадчий Василь, 106 група, Новіков Андрій, 107 група.
ІІІ місце – Салімонович Юлія, 101 група, Миронович Юлія, 103 група, Радченко Іванна, 102 група.
Переможці  олімпіади з фізики:
І місце – Антонюк Ольга, 101 група
ІІ місце – Сінчук Сергій, 108 група, Яковюк Владислав, 108 група
ІІІ місце – Бойко Олександра, 102 група, Новіков Андрій, 107 група

Студенти КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» прийняли участь в 46 сесії Муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» при Житомирській міській раді.На протязі місяця студенти були ознайомлені з роботою органів місцевого самоврядування за навчальним планом. По закінченню курсу «Школи місцевого самоврядування» слухачі отримали сертифікати.

Студентське самоврядування та профком коледжу вітає всіх студентів з днем студента!

16 листопада відбулося урочисте свято до Дня відділення «Фармація – 11 класів, ТМДЛ», приурочене до Міжнародного Дня студента. Воно поєднало  всіх – викладачів та студентів. Згадавши про своє студентське життя, директор коледжу Хомік Євгеній Володимирович побажав студентам натхнення в навчанні, перспективного майбутнього, палкого кохання і, насамперед, миру в Україні. В свою чергу, студенти продемонстрували для присутніх свої творчі талани.

9 листопада студентським самоврядуванням коледжу було проведено вікторину «Найкращий знавець мови», присвячену Дню української писемності та мови.

У КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» 9 листопада до Дня писемності та мови було проведено літературно-музичний захід: «Мова-криниця слова і душі.»Захід про нашу рідну мову – одну із найвеличніших божиих дарів. Адже, українська мова – це скарбниця духовних надбань народу, досвіду, праці, творчості і співжиття багатьох поколінь українського народу, його звичаїв, традицій.Частину свого серця вклали в організацію і проведення цього заходу викладач української мови та літератури Плохотнюк О.О., завідувач бібліотеки Герус Т.Г. і звичайно талановиті студенти із груп 104,107, 109, 205, 207, 208, 210, 301, 304. Віримо, що в серцях наших студентів цей захід залишив добрі і теплі спогади та бажання знати і любити рідну мову.

26 жовтня 2017 року актова зала Житомирського базового фармацевтичного коледжу відкрила свої двері для традиційного свята – Дня відділення «Фармація – 9 класів». З року в рік ми підтримуємо добру традицію на початку навчального року проводити свято всієї фармацевтичної родини відділення, яке поповнюється новими студентами. У цьому році до лав студентів коледжу влилися 224 першокурсників, студентів з усіх куточків України.День відділення став для студентів, викладачів та кураторів справжнім родинним святом.


З вітальним словом до студентів-пешокурсників звернулися директор коледжу – заслуженийпрацівник освіти України Є.В.Хомік, завідувач відділення Л.О.Зубрицька, голова студентського самоврядування відділення Ю. Сливка та В. Вознюк. Звучали поздоровлення від членів студентського самоврядування відділення, настановчі поради студентів-старшокурсників.
Щиріть, невимушеність та дотепність ведучих (В.Ренкас (302 гр.), Д.Блятон(304гр.), А.Козаченко(208гр.), В.Саєвич(208гр.) додали гарного настрою та створили святкову атмосферу. Яскравими були концертні номери: вокального ансамблю дівчат та хлопців коледжу, виступ кураторів відділення, сольні виступи М.Чмута (201група), М.Крикун (103 гр.), дует О.Шуть (210гр.) та А. Іванюка (302 гр.).Надзичайно ніжний і чуттєвий вальс виконали студенти А.Крук (301гр.)та І.Фиц (202гр.) Бліц-турнір провели студенти-третьокурсники А.Побережний (303 гр.)та Ю.Олійник (306 гр.).
Найбільш хвилюючим для всіх став момент клятви першокурсників – присягина вірність традиціям нашій Альма Матері.Саме з цієї миті кожен із них зробив перший крок до майбутньої професії.
Фіналом, який об’єднав усіх і артистів, і гостей, і студентів-першокурсників  у студентську родину, стала пісня «Україна – це ми».

 Основна місія чоловіка на Землі – захист. Чоловіки коледжу приймають вітання зі святом , що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі – Днем захисника України.

Теплі слова привітання прозвучали від адміністрації, викладачів коледжу, профспілкової організації викладачів і студентів, ради студентського самоврядування.
Натхненно звучали патріотичні пісні у виконанні студентів коледжу

28 вересня 2017 року Житомирський базовий фармацевтичний коледж традиційно зібрався на стадіоні Тетерівки для проведення свята здоров'я та спорту.

Збірна команда дівчат Житомирського базового фармацевтичного коледжу брала участь у проведенні турніру з міні-футболу присвяченого пам’яті випускника Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Олега Черниша, який загинув виконуючи військовий обов’язок в зоні проведення АТО серед ВНЗ КНТЕУ І-ІІ рівня акредитації і посіла ІІІ призове місце. Команда Нагороджена Грамотою, бронзовими медалями та спортивним призом – футбольним м’ячем.

 

6 вересня 2017 року  в актовому залі коледжу відбулося перше зібрання груп першого курсу (101-108) на тему «Будьмо знайомі». Завідувач відділення Л.О. Зубрицька познайомила студентів з адміністрацією коледжу, особливостями освітнього  процесу першого  курсу,правилами внутрішнього розпорядку та безпеки життєдіяльності в навчальному закладі.
Заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання М.Б.Фомюк розповіла про виховну роботу в коледжі, правила проживання на квартирах і в гуртожитку; С.Є.Волкова – про  особливості психологічної допомоги студентам; Н.А.Диняк, розповіла про роботу студентської профспілкової організації.
Голова студентського самоврядування відділення Ю.Сливка  закликала студентів до активного студентського життя.

Урочисте свято, приурочене Дню знань.

Профспілковою організацією коледжу була організована екскурсія для співробітників та студентів мальовничими місцями Закарпаття.

Учасники подорожі відвідали – с. Солочин; санаторій «Квітка Полонини», парк «Воєводіно», курорт «Шаяни», термальні озера с. Веллятино, Долину нарцисів, озеро Синявир, водоспад «Шепіт», канатну дорогу в с. Пилипець.
Всі залишилися задоволені та сповнені яскравими враженнями від побаченого.

12 травня в стінах КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» відбулося регіональне об’єднання викладачів латинської мови, в якому брали участь представники нашого закладу, Житомирського інституту медсестринства, Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів.У рамках засідання була проведена олімпіада з латинської мови. Студенти нашого коледжу посіли І та ІІ місця:

Зваричевська Наталія -109 група , викладач Степанчук Л.С.
Примак Ірина – 202 група, викладач Марчук О.С.
Крім того, серед викладачів було проведено круглий стіл на тему : «Методика викладання латинської мови. Обмін досвідом». 

27 квітня, 2017 року у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі відбувся біологічний брейн-ринг «Цікава бологія», в якому взяли участь студенти першого курсу спеціальності «Фармація, 9 кл.», де мали змогу показати гарні знання з біології. У заході брали участь дві команди «Кульбаба» і «Фісташки». За участь у брейн-рингу учасники були нагороджені дипломами і солодкими подарунками.

Мітинг з нагоди 72-річниці Перемоги над фашистськими загарбниками "Уклонімося тим хто поліг у бою, хто покрив рідну землю собою".

25 квітня 2017 року в Житомирському базовому фармацевтичному коледжі проходило обласне методичне об’єднання викладачів інформатики і комп’ютерної техніки, в рамках якого відбулася олімпіада з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської  області.

За результатами олімпіади:

І місце – Колесник Павло, Новоград-Волинський промислово-економічний технікум;
ІІ місце – Ахметгалієв Антон, Бердичівський коледж промисловості, економіки та права; Осипчук Олександр, Житомирський технологічний технікум;
ІІІ місце -  Хомутовський Андрій, Житомирський агротехнічний коледж; Терехова Альона, Житомирський фармацевтичний коледж.

12 квітня 2017 року на базі коледжу був проведений лабораторний практикум  для вчителів хімії області в рамках передатестаційного циклу підвищення їх  кваліфікації, які здійснює  обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Схвальні відгуки гостей коледжу про навчально-методичне забезпечення лабораторій хімії підтвердило статус нашого навчального закладу як найкращого в області.

30.03.17 у коледжі було проведено захід, присвячений славному сину України, поету, прозаїку, драматургу, перекладачу, філософу, мовознавцю, історику та теоретику літератури, одному з найвизначніших суспільно-громадських діячів Галичини кінця XIX — початку XX століття -  Івану Яковичу Франку.
Дякуючи викладачам коледжу Плохотнюк О.О. і Сокур О.П. та  талановитим студентам 101, 107, 108, 201, 202, 203, 304 груп спеціальності «Фармація» глядачі мали змогу насолодитися Франковою поезією, поринути у історію життя та кохання поета та послухати душевні та ліричні пісні на слова І.Франка.
Віримо, що захід залишив приємні спогади та спонукатиме шанувати та пам'ятати справжнього генія українського народу.

29.03.17р. у КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний колледж ім.Г.С.Протасевича» відбувся відкритий студентський молодіжний форум «Я хочу бачити життя» в рамках Х11 Всеукраїнської  благодійної акції «Серце до серця» на підтримку дітей з вадами зору.
У роботі форуму взяли участь: Корбутяк Світлана Василівна –лікар-офтольмолог обласної дитячої клінічної лікарні;
Шевчук Вікторія Володимирівна – керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в Житомирській області;
Дика Анастасія Любомирівна – представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Житомирській області;
Сікайло Людмила Михайлівна – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, начальник відділу сім’ї та молоді.
По завершенню форуму в коледжі  створено студентський волонтерський осередок.
Нехай від серця до серця передається радість, тепло, любов і надія! Нехай збільшується кількість небайдужих людей до тих, хто потребує допомоги.

15 березня в коледжі відбулась олімпіадаз хімії, в якій взяли участь  студенти І курсуЖбФК. Учасники олімпіади мали можливість перевірити свої знання та уміння з хімії – однієї з найважливіших навчальних дисциплін майбутніх фармацевтів.За результатами виконаних робіт переможцями олімпіади стали: І місце - БардаковаКаріна (103 група); ІІ місце - Вознюк Владислав (108 група); ІІІ місце – Мартинюк Вікторія (101 група). 

13 березня 2017р. в коледжі відбулася зустріч студентів із учасниками 5-го Потягу Єднання України «Труханівська Січ».
Студенти зустріли гостей тепло і задушевно. Всі разом і Колі Єдності скандували «Мир! Єдність! Злагода!» і запустили в небо жовто-блакитні Кульки Миру.
Привітав гостей  директор коледжу, заслужений працівник освіти України Хомік Євгеній Володимирович.
Виступив із словами привітання депутат Житомирської обласної ради Кизін Сидір Васильович.
Круглий стіл «Революція Гідності.Спроби. Осмислення.»
Підготував із студентами-бакалаврами викладач філософії Воронюк О.Л.
Студенти порадували гостей концертною програмою.
Інтерактивні бесіди  методикою кола в групах з гостями організували студенти 111гр. куратор Євдокимова О.Ю., 309 гр. куратор Приступко О.М., 202 гр. Степанчук Л.С.  Активно допомагала їм в цьому психолог коледжу Волкова С.Є.
Кожен учасник спілкування на стрічці написав побажання Україні і прикріпив до українського віночка, який повезли із собою гості.

Розмова про кохання завжди актуальна і в ній взяли участь студенти колледжу. Вони прагнули з’ясувати: що таке кохання? Як і коли воно проходить до людини? Скільки разів людина може кохати? Як вберегти кохання?
Студенти випромінювали світло  цього величного почуття через ліричні пісні, поетичне слово, мізансцени із творів Олеся Бердника. Це була красива розмова на рівні душі.

15.02.17 року у 109 групі відбулося відкрите заняття з вищої математики і статистики на тему «Повне дослідження функцій та побудова їх графіків» (викладач – Болух В.А.). Актуальність вивчення даної теми полягало не лише у формуванні математичної грамотності студентів та розвитку їх логічного мислення, а й в демонстрації глибокого зв’язку математики з іншими науками, використання математичних знань у повсякденному житті та в майбутній професійній діяльності. Результати досліджень, отримані під час заняття,  були перевірені експертом з комп’ютерних технологій Гриньовим В.В.

 

 

15 – 16лютого 2017 року у КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради відбувся Конкурс професійної майстерності серед студентів-випускників спеціальності «Фармація». Учасниками конкурсу стали 11 найкращих студентів груп ІІІ курсу:

301 група – Лещенко Юлія

303 група – Калінська Анастасія, Піка Лілія

305 група – Войтенко Каріна, Скуміна Вікторія, Губарець Діна

306 група – Бондарчук Ніна

307 група – Магрело Людмила, Максимчук Оксана

308 група –Рудакова Вікторія

309 група – Денисенко Альона

Нещодавно у коледжі пройшло відкрите заняття з математики на тему: «Геометричні тіла і поверхні». Викладач Євдокимова О.Ю. продемонструвала інтерактивну форму організації заняття, забезпечивши максимальну активізацію усіх студентів і присутніх колег-викладачів.

В рамках тижня мікробіології викладачами Довженко Л.В. та Зінченко В.А. проведена олімпіада з мікробіології. Щиро вітаємо переможців олімпіади: І місце – Рудишина Ілона (310 гр.), ІІ місце –  Юр Надія (310 гр.), ІІІ місце –  Фалевко Оксана (311 гр.). Так тримати, шановні студенти!

На науково-практичній конференції «Антибіотикорезистентність – глобальна проблема» (організатори викладачі мікробіології Довженко Л.В. і Зінченко В.А.) виступили студенти ІІІ курсу спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика» Луценко Дарина, Бабій Наталія, Фалевко Оксана, Омелянчик Наталія, слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Бактеріологія», «Епідеміологія» Ярущак Н.П., Красовська С.М. і Шолківська Н.А., які  представили результати пошуково-дослідницьких робіт. Кожна робота була продумана і демонструвала високий рівень підготовки. 

14.02.2017 р. у коледжі відбулася рада директорів та заступників з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області.
З інформацією про стан системи освіти і актуальні завдання, поставлені МОН України, виступили Ніколенко О.В., голова ради директорів, Тимошенко М.М., директор агротехнологічного коледжу.
Про концептуальні засади формування та оцінювання діяльності викладацького складу як фактору якісної підготовки фахівців у коледжі доповіли Хомік Є.В., директор коледжу та Бойчук І.Д., заступник директора з навчальної роботи.
Про особливості умов прийому на навчання у 2017 році розповіла Солодовник О.В., директор Новоград-Волинського медичного коледжу.
Редько О.В. – секретар ради директорів, заступник директора з навчально-виховної роботи ЖАДК НТУ розповів про зміни в законодавстві про стипендіальне забезпечення.
На завершення зустрічі усі були запрошені на виховний захід, підготовлений студентами коледжу «Любов – сонце людських почуттів».

31 січня 2017 року відбувся урочистий вечір з нагоди випуску фахівців зі спеціальності "Фармація" заочної  форми навчання. Вітаємо  Вас, шановні випускники! Щасливої Вам дороги!

У рамках тижня ЦМК філологічних дисциплін 3 28.11 по 02.12.2016 року було проведено І (коледжний) етап обласної олімпіади з англійської мови серед І-ІІ курсів. Вітаємо студентів І курсу: Сливку Юлію (101 група, І місце), Насиленко Ілону (101 група, ІІ місце) та Процюк І.Є., Пащенко Софія (108 група, ІІІ місце)Батеніну Г.О.
Вітаємо студентів ІІ курсу: Костюк Аліну (207 група, І місце) та Сокур О.П., Солдатову Дарину (110 група, ІІ місце) та Клязнику В.М., Єршову Яну (109 група, ІІІ місце) та Процюк І.Є.

 

Крім того, було проведено брейн-ринг на тему: «SpotlightonGreatBritain» та науково-практична конференція на тему: «Значення вивчення іноземної мови для особистісного розвитку та професійної діяльності фармацевта», в якій взяли участь студенти коледжу та викладачі іноземних мов. 

16 листопада відбулася олімпіада з клінічних лабораторних досліджень серед студентів спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика» з теми «Гематологічні методи дослідження». Олімпіада проходила в два етапи: І етап (теоретична частина) – вирішення тестових завдань; ІІ етап (практична частина) – розв’язування ситуаційних завдань клінічного спрямування, підрахунок лейкоцитарної формули на демонстраційних препаратах.
Мета олімпіади посилити значення клінічних лабораторних досліджень в підготовці майбутніх фахівців лабораторної медицини;  сприяти якісному засвоєнню знань та формуванню практичних навичок; розвивати клінічне мислення та індивідуальні здібності студентів.
В олімпіаді приймали участь вісім студентів 310, 311 груп спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». Серед них переможцями стали:
Штернова Н.Г. (1 місце), Філоненко М.В. (2 місце), Фалевко О.С. (3 місце).
Переможців привітали відповідними дипломами та цінними подарунками завідувач відділення та викладачі Хранівська В.О., Козлова О.Ф., Вахнюк Т.В., Мосієнко О.О., Рублюк О.М. та колектив студентів 310, 311 груп.

Нещодавно відбувся Обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Т. Шевченка. ІІ місце зайняла Грищенко Наталія, викладач Плохотнюк О.О. Вітаємо!

 

23.11.16 року в коледжі відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім Т. Шевченка. Переможці конкурсу:
І місце – Грищенко Н., 105 гр.
ІІ місце – Марчук Д., 101 гр.
ІІІ місце – Верстова В., 103 гр.

16 листопада 2016 р. в рамках Всесвітнього тижня правильного використання антибіотиків, був проведений круглий стіл на тему: "Антибіотики: за і проти" за участі студентів 305 та 308 груп спеціальності "Фармація".
Під час заходу обговорювались ускладнення, які виникають внаслідок нераціонального застосування антибіотиків. Студенти Войтенко К.А., Губарець Д.О., Гончарук Т.Р., Котович Н.С. підготували доповіді в яких акцентувалась увага на заходах щодо запобігання розвитку резистентності до антибіотиків та профілактиці їх побічної дії. Між студентами відбулася досить активна дискусія стосовно безконтрольного приймання антибіотиків. В кінці заходу всі учасники круглого столу дійшли висновку, що застосування антибіотиків повинно бути  згідно протоколів, затверджених МОЗ України.
Методичну допомогу в підготовці заходу та організацію його проведення надавали викладачі фармакології Римарчук К.М., Мельничук Л.В.

21 листопада, у День свободи та гідності, в Житомирській міській раді в рамках відзначення Міжнародного Дня студента відбулося святкове зібрання творчих студентів ВНЗ Житомира. Найактивніших студентів коледжу відзначено в номінаціях: лідер студентського самоврядування - Лазарєва Владислава 309 група, кращий волонтер – Кузнєцова Валентина 304 група, кращий науковець – Лещенко Юліана 301 група, кращий спортсмен – Рибак Юлія 309 група. Всі студенти були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками, Студентів особисто привітав міський голова Сухомлин С.І.

Активний розвиток ринку медичних виробів ставить перед фармацевтом додаткові завдання на належному рівні відповідати вимогам у забезпеченні населення якісними медичними послугами. Саме тому для студентів коледжу було організовано і проведено ознайомлювальну лекцію з наочною демонстрацією основних приладів останнього покоління компанії Microlife: тонометрів, небулайзерів, термометрів. Представники компанії ознайомили присутніх також з лінійкою приладів торгової марки Vega. Особливу цікавість у студентів та викладачів коледжу викликала технологія AFIB, розроблена компанією Microlife,яка дозволяє визначити мерехтливу аритмію при вимірюванні артеріального тиску в домашніх умовах. Всі бажаючі мали змогу виміряти артеріальний тиск і переконатися, що результати мають найвищий клас точності вимірювань А/А. Спасибі Писарчук Оксані за допомогу в організації заходу, а Лєбєдєву Олександру за неймовірно цікаву подачу інформації. 

 

У КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» напередодні Дня писемності та мови було проведено гарний тематичний захід. Цей захід про нашу рідну мову – одну із найвеличніших божих дарів. Адже, українська мова – це скарбниця духовних надбань народу, досвіду, праці, творчості і співжиття багатьох поколінь українського народу, його звичаїв, традицій, запорука інтелектуального зростання, розвитку, поступу в загальнолюдському житті.
Частину свого серця вклали в організацію і проведення цього заходу викладач української мови Плохотнюк О.О., завідувач бібліотеки Герус Т.Г. і звичайно талановиті студенти спеціальності «Фармація-9» із груп 107, 108, 201, 202, 203, 304, 305. Віримо, що в серцях наших студентів цей захід залишив добрі і теплі спогади та бажання знати і любити рідну мову.

02.11.16 в групі 107 було проведено Круглий стіл «Фізики: винаходи і жарти», на якому обговорили внесок у фізику та цікаві бувальщини, пригоди з життя видатних людей.

Усі ми на уроках фізики, вивчаємо різні явища, закони природи, часто чуємо імена різних вчених, які зробили значний внесок у дослідження та­ємниць Всесвіту. І серед них — жодного жіночого імені! Можна сказати ,що – а  на привиликий жаль ми дуже рідко чуємо імена саме наших земляків — українських учених. 2 листопада 2016 р. відбувся виховний захід серед 103 і 104 груп  на тему «Внесок українських жінок у розвиток фізики».

3 листопада 2016 року відбулась науково-практична конференція в 111 групі «Сучасні розробки медицини». Цікаві доповіді підготували Павлович Марія, Троцюк Оксана та Шимкова Інна.

 

2 листопада 2016 року відбулась І студентська науково-практична конференція «Математика – особливий вид мистецтва, шлях до істинного знання». До участі долучилось 38 студентів, творчі роботи яких було надруковано у відповідному збірнику тез конференції. За рішенням організаційного комітету на пленарному засіданні до уваги слухачів було представлено 8 доповідей: Короленко Роман (105 група), Інна Оліщук (106 група), Валентин Тимощук (106 група), Марина Корзун (108 група), Ірина Баланенко (106 група), Лілія Сліпун (106 група), Катерина Хоменко (106 група). ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює вдячність усім учасникам конференції та запрошує до участі в наступному році всіх наполегли