Події

Профспілковою організацією коледжу була організована екскурсія для співробітників та студентів мальовничими місцями Закарпаття.
Учасники подорожі відвідали – с. Солочин; санаторій «Квітка Полонини», парк «Воєводіно», курорт «Шаяни», термальні озера с. Веллятино, Долину нарцисів, озеро Синявир, водоспад «Шепіт», канатну дорогу в с. Пилипець.
Всі залишилися задоволені та сповнені яскравими враженнями від побаченого.

12 травня в стінах КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» відбулося регіональне об’єднання викладачів латинської мови, в якому брали участь представники нашого закладу, Житомирського інституту медсестринства, Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів.У рамках засідання була проведена олімпіада з латинської мови. Студенти нашого коледжу посіли І та ІІ місця:

Зваричевська Наталія -109 група , викладач Степанчук Л.С.
Примак Ірина – 202 група, викладач Марчук О.С.
Крім того, серед викладачів було проведено круглий стіл на тему : «Методика викладання латинської мови. Обмін досвідом». 

27 квітня, 2017 року у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі відбувся біологічний брейн-ринг «Цікава бологія», в якому взяли участь студенти першого курсу спеціальності «Фармація, 9 кл.», де мали змогу показати гарні знання з біології. У заході брали участь дві команди «Кульбаба» і «Фісташки». За участь у брейн-рингу учасники були нагороджені дипломами і солодкими подарунками.

Мітинг з нагоди 72-річниці Перемоги над фашистськими загарбниками "Уклонімося тим хто поліг у бою, хто покрив рідну землю собою".

25 квітня 2017 року в Житомирському базовому фармацевтичному коледжі проходило обласне методичне об’єднання викладачів інформатики і комп’ютерної техніки, в рамках якого відбулася олімпіада з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської  області.

За результатами олімпіади:

І місце – Колесник Павло, Новоград-Волинський промислово-економічний технікум;
ІІ місце – Ахметгалієв Антон, Бердичівський коледж промисловості, економіки та права; Осипчук Олександр, Житомирський технологічний технікум;
ІІІ місце -  Хомутовський Андрій, Житомирський агротехнічний коледж; Терехова Альона, Житомирський фармацевтичний коледж.

12 квітня 2017 року на базі коледжу був проведений лабораторний практикум  для вчителів хімії області в рамках передатестаційного циклу підвищення їх  кваліфікації, які здійснює  обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Схвальні відгуки гостей коледжу про навчально-методичне забезпечення лабораторій хімії підтвердило статус нашого навчального закладу як найкращого в області.

30.03.17 у коледжі було проведено захід, присвячений славному сину України, поету, прозаїку, драматургу, перекладачу, філософу, мовознавцю, історику та теоретику літератури, одному з найвизначніших суспільно-громадських діячів Галичини кінця XIX — початку XX століття -  Івану Яковичу Франку.
Дякуючи викладачам коледжу Плохотнюк О.О. і Сокур О.П. та  талановитим студентам 101, 107, 108, 201, 202, 203, 304 груп спеціальності «Фармація» глядачі мали змогу насолодитися Франковою поезією, поринути у історію життя та кохання поета та послухати душевні та ліричні пісні на слова І.Франка.
Віримо, що захід залишив приємні спогади та спонукатиме шанувати та пам'ятати справжнього генія українського народу.

29.03.17р. у КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний колледж ім.Г.С.Протасевича» відбувся відкритий студентський молодіжний форум «Я хочу бачити життя» в рамках Х11 Всеукраїнської  благодійної акції «Серце до серця» на підтримку дітей з вадами зору.
У роботі форуму взяли участь: Корбутяк Світлана Василівна –лікар-офтольмолог обласної дитячої клінічної лікарні;
Шевчук Вікторія Володимирівна – керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в Житомирській області;
Дика Анастасія Любомирівна – представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Житомирській області;
Сікайло Людмила Михайлівна – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, начальник відділу сім’ї та молоді.
По завершенню форуму в коледжі  створено студентський волонтерський осередок.
Нехай від серця до серця передається радість, тепло, любов і надія! Нехай збільшується кількість небайдужих людей до тих, хто потребує допомоги.

15 березня в коледжі відбулась олімпіадаз хімії, в якій взяли участь  студенти І курсуЖбФК. Учасники олімпіади мали можливість перевірити свої знання та уміння з хімії – однієї з найважливіших навчальних дисциплін майбутніх фармацевтів.За результатами виконаних робіт переможцями олімпіади стали: І місце - БардаковаКаріна (103 група); ІІ місце - Вознюк Владислав (108 група); ІІІ місце – Мартинюк Вікторія (101 група). 

13 березня 2017р. в коледжі відбулася зустріч студентів із учасниками 5-го Потягу Єднання України «Труханівська Січ».
Студенти зустріли гостей тепло і задушевно. Всі разом і Колі Єдності скандували «Мир! Єдність! Злагода!» і запустили в небо жовто-блакитні Кульки Миру.
Привітав гостей  директор коледжу, заслужений працівник освіти України Хомік Євгеній Володимирович.
Виступив із словами привітання депутат Житомирської обласної ради Кизін Сидір Васильович.
Круглий стіл «Революція Гідності.Спроби. Осмислення.»
Підготував із студентами-бакалаврами викладач філософії Воронюк О.Л.
Студенти порадували гостей концертною програмою.
Інтерактивні бесіди  методикою кола в групах з гостями організували студенти 111гр. куратор Євдокимова О.Ю., 309 гр. куратор Приступко О.М., 202 гр. Степанчук Л.С.  Активно допомагала їм в цьому психолог коледжу Волкова С.Є.
Кожен учасник спілкування на стрічці написав побажання Україні і прикріпив до українського віночка, який повезли із собою гості.

Розмова про кохання завжди актуальна і в ній взяли участь студенти колледжу. Вони прагнули з’ясувати: що таке кохання? Як і коли воно проходить до людини? Скільки разів людина може кохати? Як вберегти кохання?
Студенти випромінювали світло  цього величного почуття через ліричні пісні, поетичне слово, мізансцени із творів Олеся Бердника. Це була красива розмова на рівні душі.

15.02.17 року у 109 групі відбулося відкрите заняття з вищої математики і статистики на тему «Повне дослідження функцій та побудова їх графіків» (викладач – Болух В.А.). Актуальність вивчення даної теми полягало не лише у формуванні математичної грамотності студентів та розвитку їх логічного мислення, а й в демонстрації глибокого зв’язку математики з іншими науками, використання математичних знань у повсякденному житті та в майбутній професійній діяльності. Результати досліджень, отримані під час заняття,  були перевірені експертом з комп’ютерних технологій Гриньовим В.В.

 

 

15 – 16лютого 2017 року у КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» Житомирської обласної ради відбувся Конкурс професійної майстерності серед студентів-випускників спеціальності «Фармація». Учасниками конкурсу стали 11 найкращих студентів груп ІІІ курсу:

301 група – Лещенко Юлія

303 група – Калінська Анастасія, Піка Лілія

305 група – Войтенко Каріна, Скуміна Вікторія, Губарець Діна

306 група – Бондарчук Ніна

307 група – Магрело Людмила, Максимчук Оксана

308 група –Рудакова Вікторія

309 група – Денисенко Альона

Нещодавно у коледжі пройшло відкрите заняття з математики на тему: «Геометричні тіла і поверхні». Викладач Євдокимова О.Ю. продемонструвала інтерактивну форму організації заняття, забезпечивши максимальну активізацію усіх студентів і присутніх колег-викладачів.

В рамках тижня мікробіології викладачами Довженко Л.В. та Зінченко В.А. проведена олімпіада з мікробіології. Щиро вітаємо переможців олімпіади: І місце – Рудишина Ілона (310 гр.), ІІ місце –  Юр Надія (310 гр.), ІІІ місце –  Фалевко Оксана (311 гр.). Так тримати, шановні студенти!

На науково-практичній конференції «Антибіотикорезистентність – глобальна проблема» (організатори викладачі мікробіології Довженко Л.В. і Зінченко В.А.) виступили студенти ІІІ курсу спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика» Луценко Дарина, Бабій Наталія, Фалевко Оксана, Омелянчик Наталія, слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Бактеріологія», «Епідеміологія» Ярущак Н.П., Красовська С.М. і Шолківська Н.А., які  представили результати пошуково-дослідницьких робіт. Кожна робота була продумана і демонструвала високий рівень підготовки. 

14.02.2017 р. у коледжі відбулася рада директорів та заступників з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області.
З інформацією про стан системи освіти і актуальні завдання, поставлені МОН України, виступили Ніколенко О.В., голова ради директорів, Тимошенко М.М., директор агротехнологічного коледжу.
Про концептуальні засади формування та оцінювання діяльності викладацького складу як фактору якісної підготовки фахівців у коледжі доповіли Хомік Є.В., директор коледжу та Бойчук І.Д., заступник директора з навчальної роботи.
Про особливості умов прийому на навчання у 2017 році розповіла Солодовник О.В., директор Новоград-Волинського медичного коледжу.
Редько О.В. – секретар ради директорів, заступник директора з навчально-виховної роботи ЖАДК НТУ розповів про зміни в законодавстві про стипендіальне забезпечення.
На завершення зустрічі усі були запрошені на виховний захід, підготовлений студентами коледжу «Любов – сонце людських почуттів».

31 січня 2017 року відбувся урочистий вечір з нагоди випуску фахівців зі спеціальності "Фармація" заочної  форми навчання. Вітаємо  Вас, шановні випускники! Щасливої Вам дороги!

У рамках тижня ЦМК філологічних дисциплін 3 28.11 по 02.12.2016 року було проведено І (коледжний) етап обласної олімпіади з англійської мови серед І-ІІ курсів. Вітаємо студентів І курсу: Сливку Юлію (101 група, І місце), Насиленко Ілону (101 група, ІІ місце) та Процюк І.Є., Пащенко Софія (108 група, ІІІ місце)Батеніну Г.О.
Вітаємо студентів ІІ курсу: Костюк Аліну (207 група, І місце) та Сокур О.П., Солдатову Дарину (110 група, ІІ місце) та Клязнику В.М., Єршову Яну (109 група, ІІІ місце) та Процюк І.Є.

 

Крім того, було проведено брейн-ринг на тему: «SpotlightonGreatBritain» та науково-практична конференція на тему: «Значення вивчення іноземної мови для особистісного розвитку та професійної діяльності фармацевта», в якій взяли участь студенти коледжу та викладачі іноземних мов. 

16 листопада відбулася олімпіада з клінічних лабораторних досліджень серед студентів спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика» з теми «Гематологічні методи дослідження». Олімпіада проходила в два етапи: І етап (теоретична частина) – вирішення тестових завдань; ІІ етап (практична частина) – розв’язування ситуаційних завдань клінічного спрямування, підрахунок лейкоцитарної формули на демонстраційних препаратах.
Мета олімпіади посилити значення клінічних лабораторних досліджень в підготовці майбутніх фахівців лабораторної медицини;  сприяти якісному засвоєнню знань та формуванню практичних навичок; розвивати клінічне мислення та індивідуальні здібності студентів.
В олімпіаді приймали участь вісім студентів 310, 311 груп спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». Серед них переможцями стали:
Штернова Н.Г. (1 місце), Філоненко М.В. (2 місце), Фалевко О.С. (3 місце).
Переможців привітали відповідними дипломами та цінними подарунками завідувач відділення та викладачі Хранівська В.О., Козлова О.Ф., Вахнюк Т.В., Мосієнко О.О., Рублюк О.М. та колектив студентів 310, 311 груп.

Нещодавно відбувся Обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Т. Шевченка. ІІ місце зайняла Грищенко Наталія, викладач Плохотнюк О.О. Вітаємо!

 

23.11.16 року в коледжі відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім Т. Шевченка. Переможці конкурсу:
І місце – Грищенко Н., 105 гр.
ІІ місце – Марчук Д., 101 гр.
ІІІ місце – Верстова В., 103 гр.

16 листопада 2016 р. в рамках Всесвітнього тижня правильного використання антибіотиків, був проведений круглий стіл на тему: "Антибіотики: за і проти" за участі студентів 305 та 308 груп спеціальності "Фармація".
Під час заходу обговорювались ускладнення, які виникають внаслідок нераціонального застосування антибіотиків. Студенти Войтенко К.А., Губарець Д.О., Гончарук Т.Р., Котович Н.С. підготували доповіді в яких акцентувалась увага на заходах щодо запобігання розвитку резистентності до антибіотиків та профілактиці їх побічної дії. Між студентами відбулася досить активна дискусія стосовно безконтрольного приймання антибіотиків. В кінці заходу всі учасники круглого столу дійшли висновку, що застосування антибіотиків повинно бути  згідно протоколів, затверджених МОЗ України.
Методичну допомогу в підготовці заходу та організацію його проведення надавали викладачі фармакології Римарчук К.М., Мельничук Л.В.

21 листопада, у День свободи та гідності, в Житомирській міській раді в рамках відзначення Міжнародного Дня студента відбулося святкове зібрання творчих студентів ВНЗ Житомира. Найактивніших студентів коледжу відзначено в номінаціях: лідер студентського самоврядування - Лазарєва Владислава 309 група, кращий волонтер – Кузнєцова Валентина 304 група, кращий науковець – Лещенко Юліана 301 група, кращий спортсмен – Рибак Юлія 309 група. Всі студенти були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками, Студентів особисто привітав міський голова Сухомлин С.І.

Активний розвиток ринку медичних виробів ставить перед фармацевтом додаткові завдання на належному рівні відповідати вимогам у забезпеченні населення якісними медичними послугами. Саме тому для студентів коледжу було організовано і проведено ознайомлювальну лекцію з наочною демонстрацією основних приладів останнього покоління компанії Microlife: тонометрів, небулайзерів, термометрів. Представники компанії ознайомили присутніх також з лінійкою приладів торгової марки Vega. Особливу цікавість у студентів та викладачів коледжу викликала технологія AFIB, розроблена компанією Microlife,яка дозволяє визначити мерехтливу аритмію при вимірюванні артеріального тиску в домашніх умовах. Всі бажаючі мали змогу виміряти артеріальний тиск і переконатися, що результати мають найвищий клас точності вимірювань А/А. Спасибі Писарчук Оксані за допомогу в організації заходу, а Лєбєдєву Олександру за неймовірно цікаву подачу інформації. 

 

У КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» напередодні Дня писемності та мови було проведено гарний тематичний захід. Цей захід про нашу рідну мову – одну із найвеличніших божих дарів. Адже, українська мова – це скарбниця духовних надбань народу, досвіду, праці, творчості і співжиття багатьох поколінь українського народу, його звичаїв, традицій, запорука інтелектуального зростання, розвитку, поступу в загальнолюдському житті.
Частину свого серця вклали в організацію і проведення цього заходу викладач української мови Плохотнюк О.О., завідувач бібліотеки Герус Т.Г. і звичайно талановиті студенти спеціальності «Фармація-9» із груп 107, 108, 201, 202, 203, 304, 305. Віримо, що в серцях наших студентів цей захід залишив добрі і теплі спогади та бажання знати і любити рідну мову.

02.11.16 в групі 107 було проведено Круглий стіл «Фізики: винаходи і жарти», на якому обговорили внесок у фізику та цікаві бувальщини, пригоди з життя видатних людей.

Усі ми на уроках фізики, вивчаємо різні явища, закони природи, часто чуємо імена різних вчених, які зробили значний внесок у дослідження та­ємниць Всесвіту. І серед них — жодного жіночого імені! Можна сказати ,що – а  на привиликий жаль ми дуже рідко чуємо імена саме наших земляків — українських учених. 2 листопада 2016 р. відбувся виховний захід серед 103 і 104 груп  на тему «Внесок українських жінок у розвиток фізики».

3 листопада 2016 року відбулась науково-практична конференція в 111 групі «Сучасні розробки медицини». Цікаві доповіді підготували Павлович Марія, Троцюк Оксана та Шимкова Інна.

 

2 листопада 2016 року відбулась І студентська науково-практична конференція «Математика – особливий вид мистецтва, шлях до істинного знання». До участі долучилось 38 студентів, творчі роботи яких було надруковано у відповідному збірнику тез конференції. За рішенням організаційного комітету на пленарному засіданні до уваги слухачів було представлено 8 доповідей: Короленко Роман (105 група), Інна Оліщук (106 група), Валентин Тимощук (106 група), Марина Корзун (108 група), Ірина Баланенко (106 група), Лілія Сліпун (106 група), Катерина Хоменко (106 група). ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює вдячність усім учасникам конференції та запрошує до участі в наступному році всіх наполегливих та креативних студентів!

2 листопада 2016 року на ІІ курсі відбувся воркшоп «Видатні жінки-математики». На особлву увагу заслуговують доповіді Гарбаренко Дениса, Гульчук Анастасії, Должанської Каріни, Карпини Марини, Терехової Анастасії, Хаюк Тетяни, Степушенко Ірини, Лінник Юлії

 

31 жовтня 2016 року відбулась олімпіада з фізики. Перемогу здобули:
- Бардакова Каріна (103 група), Артемчук Марія (102 група) – І місце;
- Петренко Вікторія (104 група), Хоменко Катерина (106 група) – ІІ місце;
- Мамчук Лідія (101 група), Пащенко Софія (108 група) – ІІІ місце.

1 листопада 2016 року відбулась олімпіада з математики, участь в якій взяли 14 першокурсників.
ЦМК загальноосвітніх дисциплін щиро вітає переможців:
- Мамчук Лідія (101 група) – І місце;
- Снігур Анастасія (106 група) – ІІ місце;
- Маркевич Дарина (101 група), Корзун Марина (108 група) – ІІІ місце.
Бажаємо учасникам успіхів у навчанні та нових перемог!

Відбулась виставка студентських творчих робіт «У світі бріофітів», організаторами якої була ЦМК загальноосвітніх дисциплін. Учасниками виставки стали студенти-першокурсники.

До участі у виставці студенти представили біля 60 робіт, виконаних на досить якісному рівні. Студенти сумлінно впорались з поставленим перед ними завдання та проявили творчість та креативність щодо формлення своєї роботи.
Серед представлених робіт на особливу  увагу  заслуговують поробки студентки 111 групи Зотько Дар’ї, 107 групи Тарасюк Ілонита 106 групи Хоменко Катерини.
ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює подяку всім учасникам виставки за їх творчу наполегливість та неймовірно красиві роботи.

 

Тематичний захід  гуртка  «Фармакологія» до Всесвітнього дня  захисту зору.
На засіданні гуртка висвітлювались питання присвячені таким порушенням зору як синдром сухого ока та астенопія. Акцентувалася увага на заходах профілактики щодо збереження гостроти зору та питанням фармацевтичної опіки при відпуску препаратів для симптоматичного лікування вказаних  синдромів.
Захід підготували викладачі фармакології  Римарчук  К.М. та Мельничук Л.В. за участю студентів 305 та 309 груп спеціальності «Фармація» Войтенко К ., Губарець Д., Усатої А.,  Пташник А..

Цікаво пройла зустріч з волонтером творчої студії "Drim-step" Віктрією Яремчук "Коли почалось твоє життя..."

День здоров'я та радощів.

Студенти 310 групи спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» відвідали фотовиставку «Обійми війни» у м. Житомирі. Представлені експонати глибоко вразили присутніх. Ми пишаємось мужніми воїнами і відважними волонтерами, які захищають нашу державу Україну. Щиро дякуємо рідним за їхніх Героїв. Інформація про кожного з них була дбайливо зібрана і представлена організаторами фотовиставки.

Для співробітників коледжу до Дня фармацевта профспілковим комітетом була організована екскурсійна поїздка в дендропарк «Софіївка» м. Умань та ландшафтний парк с. Буки, Київської області.

Ось і настав довгоочікуваний день – день зустрічей, день усмішок, день Першого дзвоника.

Натхненно виконують гімн України студенти коледжу.
Урочисту лінійку з нагоди свята відкрив директор коледжу, заслужений працівник  освіти України Хомік Євгеній Володимирович.
Естафету привітання продовжив  заступник начальника управління  охорони здоров»я  обласної державної адміністрації Лучків Віктор Іванович.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів усі присутні вшанували пам»ять людей, які ціною свого життя захищали і захищають нашу країну від ворогів.
Традиційний ключ знань першокурсникам передала студентка 301 групи Вигівська  Мирослава.
Програму успіху було закладено у символічному колі єднання студентів із запусканням повітряних кульок-бажань, яку провела заступник директора з виховної роботи Фомюк М.Б і студентське самоврядування.
Ось вони, першокурсники, яких сьогодні прийняли в родину студентів Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім.. Г.С. Протасевича.

17 травня 2016 року на базі коледжу проходило регіональне методичне об’єднання викладачів латинської мови, організоване викладачами ЦМК.

Згідно запланованої програми викладачами ЦМК було проведено ІІ етап регіональної олімпіади з навчальної дисципліни «Латинська мова», в якій взяли участь представники студентської молоді з чотирьох медичних закладів регіону. Всі учасники олімпіади виявили високий рівень знань.

Студенти Житомирського фармацевтичного коледжу Калінська Анастасія (викладач Клязника В.М.) та Нагорна Ірина (викладач Степанчук Л.С.) посілиІ та ІІ місце серед учасників олімпіади та були нагороджені дипломами і цінними подарунками.

Калінська Анастасія (викладач Клязника В.М.) – І місце Нагорна Ірина (викладач Степанчук Л.С.) -
ІІ місце

 

У рамках регіональної олімпіади з латинської мови викладачі взяли участь у Тренінгу з виготовлення косметичних засобів, який провела викладач технології ліків Марчук О.С. Викладачі латинської мови з Житомирського інституту медсестринства Косова І.А., Бердичівського медичного коледжу Димарь Т.С., Новоград - Волинського медичного коледжу Акентьєв В.С. виготовляли косметичне мило, гігієнічну помаду, крем та ін. Усі залишились задоволені.

15 квітня на базі коледжу відбулась всеукраїнська нарада-семінар «Актуальні питання підготовки і післядипломної освіти фармацевтів», яка була присвячена визначенню основних стратегічних напрямків розвитку фармацевтичної освіти, розробці та впровадженню стандартів освіти третього покоління в умовах імплементації Закону України «Про вищу освіту».

У роботі наради взяли участь:

Лагута Ярослав Миколайович – заступник голови облдержадміністрації, Андрушко Олексій Георгійович – начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації. З вітальним словом до гостей звернувся директор коледжу Хомік Є.В., розповів про основні досягнення закладу та перспективні напрямки діяльності. Про стратегічні напрямки розвитку медичної та фармацевтичної освіти розповів П’ятницький Юрій Сергійович – завідувач сектору освіти Управління роботи з персоналом та внутрішньої безпеки МОЗ України. Чернишенко Тетяна Іванівна – Директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України»

Ректор Національного фармацевтичного університету, академік НАН України Черних Валентин Петрович підкреслив необхідність оновлення змісту фармацевтичної освіти відповідно до змін у системі надання фармацевтичної допомоги населенню, необхідність збереження мережі коледжів, де здійснюється підготовка фармацевтів, перспективні напрямки співпраці коледжів з НФаУ щодо реалізації ступеневої підготовки фармацевтичних кадрів.

Проекти нових стандартів вищої освіти підготовки молодшого бакалавра та бакалавра фармації представили:
Прокопенко Тіна Сулейманівна – директор Коледжу Національного фармацевтичного університету
Бойчук Ірина Дмитрівна – заступник директора з навчальної роботи КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» 

Проблемні питання якісної практичної підготовки та працевлаштування фармацевтів  обговорили:
Луцак Ірини Василівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича» та
Зовтур Жанна Вікторівна – заступник директора з практичного навчання Криворізького державного медичного коледжу.

Про інноваційні підходи у розробці навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, які впроваджуються в коледжі, зокрема про створені навчально-методичні комплекси, що складаються з навчальної програми, навчального посібника або підручника, робочого зошита з кожної дисципліни навчального плану розповідала Козаченко Галина Вікторівна – методист коледжу, та про організацію процесу з розробки навчально-методичних комплексів на цикловій комісії фармацевтичних дисциплін ділилась досвідом Косяченко Наталія Миколаївна – голова циклової клмісії фармацевтичних дисциплін.

Про напрямки вирішення проблеми організації підвищення кваліфікації викладачів фармацевтичних та медичних навчальних закладів  слухали Кайдалову Лідію Григорівну – завідувача кафедри педагогіки, доктора педагогічних наук, професора НФаУ.

Перспективні напрямки впровадження нових форм та методів організації підвищення кваліфікації фармацевтів запропонувала Довженко Лариса Василівна – завідувач відділення післядипломної освіти коледжу.

14 квітня, напередодні всеукраїнської наради-семінару з питань підготовки та післядипломної освіти фармацевтів, до коледжу завітав ректор Національного фармацевтичного університету, академік НАН України Черних В.П.
Під час зустрічі зі студентами коледжу ним була прочитана лекція «Національна безпека в аспекті фармацевтичної освіти», в якій зазначалось, що якісна підготовка фармацевтичних кадрів – один з факторів національної безпеки в питаннях забезпечення населення якісними лікарськими засобами, відповідальне ставлення до заходів з фармацевтичної опіки. На зустрічі були присутні 270 студентів випускних груп.

Музика – єдина всесвітня мова, яку не потрібно перекладати, на ній душа розмовляє з душею. Зустріч з прекрасним викликає у людини світлу радість, а світло протистоїть темряві, пітьмі, створює святковий, урочистий настрій. Можна сказати: прекрасне світиться життям, адже краса – це заклик жити та діяти, ставати кращим, добрішим, чистішим.
Такі думки у студентів коледжу викликала зустріч з академічною хоровою капелою «Орея» Житомирської обласної філармонії. Художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.

 

 

І день –тестування, ІІ день – виконання практичних завдань з фармацевтичних дисциплін.Участь у конкурсі приймали 12 найкращих студентів з усіх випускних груп.
Переможцями Конкурсу фахової майстерності стали:
І місце – Мацюк Оксана (студентка 307 групи)
ІІ місце – Сінкевич Ярослава (студентка 302 групи)
ІІІ місце – Білявська Олена (студентка 301 групи)
Вітаємо переможців!

 

15 березня відбувся «Ярмарок вакансій-2016» за участю фахівців практичної фармації. У ньому взяли участь: головний редактор журналу Фармацевт практик Наталія Малішевська, директор МБФ сприяння розвитку медичної та фармацевтичної науки та освіти «Ланцет» Сергій Савич,  ТОВ «Віталюкс», ТОВ «ТАС-Фарма» (м. Київ); ТОВ ХОВП «Медтехніка», ТОВ «Хмельницька міська перша аптека» (м. Хмельницький); ППФ «Санітас», КП Фармація (м. Житомир); ФОП Чайка М.Ю. (Вінницька обл., Шаргородський р-н). Представники компаній, а серед них були директори та їхні заступники, керівники відділу навчання та інтернатури, начальники торгового відділу, HR-менеджери, фармацевти-маркетологи презентували свої аптечні мережі. Випускникам було цікаво дізнатись про умови роботи, можливості подальшого навчання та кар’єрного росту. 

Протягом 14 – 18 березня 2016 року в коледжі проходив тиждень фармацевтичних дисциплін, в рамках якого було організовано та проведено багато цікавих заходів.
14 березня відбулося відкрите засідання гуртка з фармакології на тему: «Глаукома: клінічні ознаки, напрямки лікування».

 

Науково-практична конференція з фармакогнозії «Естрогенні рослинні речовини: застосування в дерматології і гінекології» проведена на курсах підвищення кваліфікації циклу «Фармація». Організатор конференції - викладач фармакогнозії Бобкова І.А. 

Науково-практична конференція «Антибіотики: проблеми і перспективи» проведена на відділенні післядипломної освіти з залученням слухачів курсів підвищення кваліфікації, студентів коледжу і лікарів-бактеріологів вищої кваліфікаційної категорії ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Лисенко О. М. і Шиманської В. В.

Тренінг з виготовлення косметичних засобів для слухачів курсів підвищення кваліфікації циклу «Фармація » проведено викладачем технології ліків Марчук Оленою Степанівною.

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів та дочок. У цьому довгому списку є Герої Небесної Сотні. Патріоти України гинули за честь, за волю, за право бути українцями, за європейські цінності. Пам’ятаймо про це і не забуваймо героїв Небесної Сотні. 18 лютого у фойє коледжу бібліотекою була представлена книжкова виставка «Вони пішли у вічність – герої Майдану».

«Борітеся – поборете, вам Бог помагає».
Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні  за участю воїнів АТО 95 аеромобільної бригади на відділенні
« Фармація, Лабораторна діагностика» - база 11 класів.

Випуск спеціальності "Фармація" заочної форми навчання

На відкритому занятті з фізики. Тема «Звукові хвилі» вивчалася студентами інтегровано. Викладач фізики Масюкевич О.В. працювала з колегами, які розкривали тему з точки зору математики (Волкова С.Є.), анатомії (Козлова О.Ф.), медицини (Рублюк О.М.), української мови (Козаченко Г.В.), психології (Волкова С.Є). Студенти працювали з підвищеною пізнавальною активністю.

Нещодавно відбувся ХVІ Обласний етап міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області. Участь у конкурсі брали 24 студенти Житомирщини. Наш коледж представляла студентка І курсу Шевчук Катерина (викладач Плохотнюк Оксана Олексіївна), яка зайняла ІV місце.