Події

20 грудня в обласній дитячій лікарні відбулася прес-конференція по підведенню підсумків 13 акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Ця акція була присвячена збору коштів для дітей з вадами слуху.
На конференції волонтерський осередок коледжу за добрі справи був нагороджений емблемою Всеукраїнського благодійного фонду «Золоте серце». Хочемо подякувати всім учасникам фонду за благородну місію – допомогу дітям з вадами слуху.

Для студентів коледжу вже стало традицією відвідувати на свято Святого Миколая Тетерівський дитячий будинок-інтернат. Первинною профспілковою організацією була представлена новорічна концертна програма з піснями та танцями. З великим задоволенням діти брали участь у веселих конкурсах, читали вірші та відгадували загадки, за це отримали подарунки та призи.
Після завершення зустрічі кожний присутній (в закладі 83 мешканця) отримав подарунок від святого Миколая.

 

12 грудня викладачами Довженко Л.В., Мосієнко О.О., Зінченко В.А. проведена науково-практична конференція «Актуальні питання повітряно-краплинних інфекцій».
З цікавими і змістовними доповідями виступили майбутні медичні лаборанти Башинська Тетяна, Медвєдєва Вікторія, Клімашенко Руслана і студенти - бакалаври Зотько Дар’я, Власюк В’ячеслав, які ознайомили студентів з основними методами запобігання повітряно-краплинних хвороб.

 

11.12.2018 р. відбулась олімпіада з гігієни з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень серед студентів ІІ курсу спеціальності Технології медичної діагностики та лікування. Вона є І етапом Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності студентів в вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю 224 Технології медичної діагностики та лікування.
Переможцями професійного змагання стали:
І місце – Клімашенко Руслана
ІІ місце – Панков Артем
ІІІ місце - Глибчук Ганна
Велика подяка переможцям та учасникам олімпіади.

Щорічно, на початку грудня студенти Житомирського базового фармацевтичного коледжу традиційно долучаються до заходів присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу. Тема цього року «Живи з позитивом – знай свій ВІЛ-статус». В академічних групах коледжу проведені тематичні виховні години, на яких студенти ознайомились з даними сероепідеміологічного моніторингу в Житомирській області станом на 01.112018 р., дізнались про доступне консультування і тестування ВІЛ/СНІД, щоб в подальшому попередити нові випадки інфікування. З організованої виставки санбюлетнів студентам стало відомо про шляхи передачі, симптоми і профілактику ВІЛ/СНІДу.

5 грудня 2018 року відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології ЗВО І-ІІ р.а. Житомирської області,  активну участь в роботі якого взяла ЦМК хімічних дисциплін.
Під час роботи ОМО відбулись заходи:
- представлення досвіду  організації методичної, навчально – виховної та видавничої роботи ЦМК хімічних дисциплін (Шляніна А.В. - голова ЦМК хімічних дисциплін КЗВО ЖБФК);
- демонстрація впровадження методу кейс-стаді на занятті з хімії (Ковальчук І.С. - викладач хімії КЗВО ЖБФК);
- відкрите заняття з хімії на тему «Властивості хлоридної кислоти. Якісні реакції на галогенід – іони» (Мельник О.Ф. - викладач хімії КЗВО ЖБФК);
- брейн – ринг з біології «Цікава біологія» (Новицька М.С. - викладач біології КЗВО ЖБФК).
- ознайомлення з навчально – методичним забезпеченням дисциплін хімічного циклу коледжу та демонстрація стендових доповідей студентів.
Учасники методичного об’єднання відзначили високий рівень матеріально – технічного оснащення коледжу та високу продуктивну роботу викладачів ЦМК хімічних дисциплін по забезпеченню освітнього процесу.

4 грудня 2018 року викладачем Приступко О.М. була проведена відкрита навчальна практика під керівництвом викладача з фармацевтичної хімії на тему: Аналіз магнію сульфату гептагідрату. Аналіз кальцію хлориду гексагідрату зі студентами 309 групи спеціальності 226 Фармація, промислова фармація освітнього рівня - перший (бакалаврський). На занятті були використані традиційні та інтерактивні методи навчання(розумова розминка, метод проектів, мозковий штурм, професійний тренінг,ділова гра). Виконання студентами внутрішньоаптечного контролю якості розчинів магнію сульфату та кальцію хлориду було максимально наближено до умов аптеки, а правильні їх результати свідчили про те, що були досягнуті освітні цілі заняття.

29 листопада 2018 року викладачем Сеньків Н.М. було проведено відкрите практичне заняття з організації та економіки фармації на тему: « Організація замовлення товарно-матеріальних цінностей та їх приймання від постачальників» зі студентами 207 груписпеціальності 226 Фармація, промислова фармація освітньо – кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».
На занятті використовувалась технологія змішаного навчання, проектна технологія з мультимедійним забезпеченням, тренінгова технологія, що сприяло формуванню у студентів практичних умінь та навичок, необхідних для майбутньої професійної діяльності та розширенню науково-професійного світогляду.
Були представлені індивідуальні повідомлення студентів для стимулювання зацікавленості для подальшого вивчення організації та економіки фармації.

28 листопада напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом проведена науково-практична конференція «Медичні аварії: причини, наслідки, профілактика», в ході якої слухачі курсів підвищення кваліфікації циклу «Патологічна анатомія» представили результати самостійної пошукової роботи. Також на конференції виступили завідувач відділення №1 обласного патологоанатомічного бюро Гулько А.В., лікар-патологоанатом Шкавро П.Г., які наголосили на важливості профілактики медичних аварій в цілому і запобіганню зараження  на ВІЛ-інфекцію/СНІД, гепатитів зокрема. 

28 листопада в 105 і 106 групах Коломієць Л.М. провела розважально-пізнавальний марафон «Секрети розвитку інтелекту та кмітливості». Студенти мали змогу визначити рівень свого IQ та дізнатись багато цікавих фактів про розвиток інтелекту та методи впливу на кмітливість.

Найвищий рівень IQ виявився у студента 106 групи – Носика Є.

28 листопада в 101 групі відбувся математичний  калейдоскоп . Найбільшу активність виявили такі студенти  Бельфазга Нізар ,  Ващенко Константин,  Гончарук Юлія, Рогальська Анастасія, Холодюк Владислава , Борщик Вікторія. Читали математичні вірші, співали математичні  пісні, розгадували ребуси, відгадували  відомі мелодії, де є числа. Студенти ділились  досвідом  креативних рішень математичних знань.

 

28 листопада відбулась  науково-практична конференція   «Нанотехнології у фармації» в 103 та 104 групах. Активну участь прийняли студенти Остапчук Вікторія, Сич Надія, Поліщук Анастасія та Грицюк Андрій.

 

27 листопада на спортивній базі Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права відбувся турнір з волейболу, присвячений пам’яті лейтенанта Дмитра Ільницького, який загинув, захищаючи нашу країну в зоні АТО. У цьому турнірі, який проводиться вже третій рік поспіль, прийняли участь чотири жіночі волейбольні команди вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації з міста Житомира, а саме: торговельно-економічного коледжу (І місце); базового фармацевтичного  коледжу (ІІ місце); кооперативного коледжу бізнесу і права (ІІІ місце); технологічного коледжу (ІV місце).

26.11.18 серед першокурсників коледжу відбулася олімпіада з математики. Вітаємо переможців: Болейко Анна 102 група (1 місце), Ващенко Константин 101 група (2 місце), Когут Марія 105 група та Щербатюк Дар'я 101 група (3 місце). Бажаємо всім учасникам, щоб щастя примножувалося, негаразди і тривоги віднімалися, а кохання ділилося на двох) З повагою, ЦМК загальноосвітніх дисциплін.

21.11.18 відбулася ІІІ обласна студентська науково-практична конференція "Математика - особливий вид мистецтва, шлях до істинного знання". Приємно, що окрім студентів КЗВО ЖБФК до участі долучилися інші заклади вищої освіти Житомирської області, а саме Бердичівський медичний коледж, Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права, Житомирський торговельно-економічний коледж, Коростишівський педагогічний коледж ім. І. Франка, Житомирський автомобільно-дорожній коледж. Оргкомітет висловлює вдячність усім учасникам і запрошує всіх креативних, ініціативних та допитливих взяти участь у конференції наступного року!!!

22 листопада в приміщенні спортивного залу коледжу відбулося спортивне свято для юнаків "Нумо хлопці". В програму свята були включені елементи спортивних ігор, гімнастичних вправ та силових видів спорту. Дівочий спів прикрасив програму свята і зробив його більш емоційним та яскравим.

15 листопада проведена науково-практична конференція «Вакцинація як ефективний засіб профілактики інфекційних хвороб». В конференції брали участь завідувач відділом епіднагляду та профілактики інфекційних хвороб ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Лутай Тетяна Олексіївна та слухачі курсів підвищення кваліфікації циклу «Комунальна гігієна».

Викладачі філологічних дисциплін КВНЗ «Житомирського базового фармацевтичного коледжу» ЖОР Суворова Л.К., Музичук В.В., Плохотнюк О.О. разом зі студентами Парфенюк Кариною (204 група), Борисовою Анастасією, Антонюк Ольгою (201 група), Миронович Юлією (203 група), Калінською Вікторією, Рогальською Анастасією, Станішевською Софією (101 група) взяли участь у Всеукраїнській студентсько-учнівській науково-практичній конференції «Сучасна українська література: імена, теми, інтерпретація», яка відбулася 8 листопада 2018 року в КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» ЖОР.

Надзвичайно приємно, що студенти нашого закладу долучились до цього наукового дійства, адже такі заходи сприяють обміну досвідом, збагаченню інтелектуального рівня, активізації наукового потенціалу студентської молоді. Щиро дякуємо організаторам за відмінне проведення конференції та бажаємо всім її учасникам творчого натхнення, нових звершень, наукових злетів та перемог.

 

31 жовтня 2018 року відбувся тематичний захід, присвячений 185 – річчю з дня народження видатного вченого -  Альфреда Нобеля.
В заході взяли участь студенти 204 групи коледжу, які  розповіли про життя і діяльність  фундатора величезної промислової імперії, хіміка, доктора філософії, академіка, засновника найпрестижнішої у світі премії.  Була представлена інформація про лауреатів Нобелівської премії, які принесли найбільшу користь людству. Можливо серед майбутніх лауреатів цієї почесної премії будуть і студенти ЖбФК?!...
Захід організувала і провела викладач хімії - Шляніна А.В.

26 жовтня 2018 року на відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Фармакотерапія дисбактеріозу».
Пошуково-дослідницькі роботи з питань етіології, патогенезу, принципів фармакотерапії і профілактики дисбіотичних станів представили слухачі курсів підвищення кваліфікації циклу «Фармація» - фармацевти аптечних закладів Житомирщини Ковальчук А.П., Зінькова О.М., Кухарук Т.І., Кочерова І.С., Токар І.А., Криворучко С.В., Гуцол Г.М..

25 жовтня на спортивній базі ЖТЕК КНТЕУ відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх», у якому взяли участь 6 команд.

Результати змагань:

І місце – команда дівчат Житомирського базового фармацевтичного коледжу;
ІІ місце команда Житомирського торгово-економічного коледжу КНТЕУ;
ІІІ місце – команда дівчат Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права.

17- 18 жовтня викладачами мікробіологічних дисциплін Довженко Л.В. та Зінченко В.А. проведена олімпіада з мікробіології. В олімпіаді взяли участь студенти 313 групи спеціальності Технології медичної діагностики та лікування. Члени журі відзначили гарну підготовку студентів в ході двох етапів олімпіади: тестування на ПЕОМ і виконання практичних завдань. Щиро вітаємо переможців олімпіади:
І місце – Клімашенко Руслана. 
ІІ місце – Медведєва Вікторія. 
ІІІ місце – Багінська Тетяна.
Так тримати, шановні студенти!

 

На відділенні післядипломної освіти 10 жовтня проведена науково-практична конференція «Актуальні завдання санітарно-гігієнічної науки і практики»», в якій взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Санітарно-гігієнічні дослідження» і «Бактеріологія».На конференції виступили біолог санітарно- гігієнічної лабораторії ДУ « ЖОЛЦ МОЗ України» Бобровська Т.А., лаборанти Горбатюк А.О., Шевчук О.І., лаборанти–бактеріологи Киричук А.А., Сахнюк Л.В., Пилипчук О.О..

3 жовтня на відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Сучасні методи лабораторної діагностики», на якій виступили фельдшери-лаборанти клініко-діагностичних лабораторій ЛПЗ Житомирської області Сидорчук І.М., Шатківська А.С., Ємець А.Л., Голяка Г.Ю., студентка 313 групи спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» Багінська Т.В., завідувач Централізованої клініко-діагностичної лабораторії обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради Іващенко І.М., завідувач відділення Довженко Л.В..

Пройдуть роки, століття.  Невпізнанним стане життя, зникнуть деякі професії, але поки існує людство, збережеться на Землі почесне звання – Вчитель.

Тепло, щиро і задушевно пройшло свято вчителя у коледжі.  В ньому взяли участі  студенти всіх курсів. Порадував своїм виступом вокальний ансамбль першокурсників, натхненно прозвучала пісня у виконанні ансамблю студентів другого курсу, зачарував усіх  чоловічий ансамбль, який об’єднав студентів всіх курсів піснею «Пані вчителько».
Прекрасні пісні подарували солісти коледжу Олександра Шуть та Марія Крикун в супроводі танцювальної групи першокурсників.
Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін, які у співпраці зі студентами готували це свято, тепло привітали своїх колег.
Неперевершеним був танець з викладачами під пісню у виконанні  заступника директора з виховної роботи М. Фомюк.
Всі учасники дійства були щасливі. Свято вдалося.

Приємна поїздка до чудових куточків Прикарпаття співпала із святкуванням Дня працівників освіти України. Наш дружній колектив відвідав доволі цікаві та історично цінні місця нашої країни: це і курорт Моршин з його цілющими водами, і старовинний Гошівський монастир та одне із найбільш красивих міст України – Чернівці, що вразило нас своєю незвичною архітектурою та багатством стилю. Культурним осередком цього міста є Національний університет ім. Ю.Федьковича, який увібрав у себе і науку, і культуру, й духовну велич Буковинського краю.


Урочисте свято, приурочене Дню знань.

6 червня відбулася виховна година у 102 групі за участю працівника обласної бібліотеки Юлії Мельник, тренінг з гендерної тематики «Відповідальне батьківство». Студенти брали активну участь у квесті, і з великою цікавістю обговорювали проблемні питання.

Щороку  останнього тижня травня в Україні відзначається професійне свято спадкоємців великого Менделєєва - День хіміка.  З нагоди цього свята в коледжі відбулись різні заходи.
Викладачами ЦК  хімічних дисциплін в коледжі була представлена виставка  пошуково - дослідних студентських робіт у вигляді стендових доповідей. Завідувачі всіх лабораторій хімії створили емблеми своїх навчальних дисциплін.
В урочистій актовій залі Шляніна А.В. і Шелюк І.О. провели захід “Хімічний калейдоскоп”, де студенти розповіли про сучасні винаходи з хімії, цікаві події із життя видатних хіміків, привітали викладачів і лаборантів хімії віршами та співами.
Ковальчук І.С. і Шляніна А.В. зі студентами 203 групи під час перерви запрошували всіх бажаючих завітати до “Хімічного ярмарку”, де можна було перевірити свої знання з хімії і отримати призові смаколики.
Гирина Н.П. зі студентами 208 групи провели опитування, за результатами якого було змодельовано образ сучасного студента.  
Випускники коледжу  під керівництвом Приступко О.М.  виконали творчі роботи ілюстрації гормонів,  що наповнили виставку “Хімія емоцій”.

«Ярмарок вакансій»

"Родослав"

Традиційною і плідною є співпраця ЦМК хімічних дисциплін з кафедрою хімії ЖДУ імені Івана Франка. Щорічно на базі університету проводяться науково – практичні конференції з хімії. 16.05. 2018 року відбулась ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи», в якій взяли участь викладачі хімії коледжу Шелюк І.О., Кусяк А.П., Шляніна А.В.. На конференції були розглянуті питання науково – експериментальних досліджень з хімії, виконаних фахівцями навчальних та наукових закладів України. До збірки матеріалів конференції увійшли тези викладачів хімії коледжу – Кусяк А.П., Шелюк І.О., Шляніної А.М., Муленко С.М..

16 травня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулося регіональне об’єднання викладачів латинської мови, в якому брали участь представники нашого коледжу, Житомирського інституту медсестринства, Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів. У рамках засідання була проведена олімпіада з латинської мови. Студенти нашого коледжу посіли І-ші місця: Артемчук Марія – група 202, викладач Степанчук Л.С. та Оліщук Інна – група 206, викладач Мороз О.Г. Вітаємо учасників з перемогою!

На відділенні післядипломної освіти 16 травня проведена науково-практична конференція «Об’єднання зусиль медицини і фармації для збереження здоров’я людей», в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Фармацевти аптек» і «Клінічна діагностика».

Студенти спеціальності "Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика" взяли участь у першій регіональній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми лабораторної діагностики», яка була проведена 18 квітня  у Житомирському медичному інституті. Студентка 213 групи Багінська Т.В. виступила з доповіддю на тему «Мікробіологічна діагностика менінгококової інфекції і гнійних бактеріальних менінгітів у Житомирській області» (науковий керівник – Довженко Л.В.).

19 квітня на відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Роль фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та надання екстреної медичної допомоги», в якій  брали  участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклу «Фармацевти аптек». Організатор конференції –ДовженкоЛ.В.

 

Вітаємо команду юнаків Житомирського базового фармацевтичного коледжу з ІІІ місцем в першості Житомирщини серед чоловіків ВНЗ І-ІІ р.а.

Участь команди співробітників Житомирського базового фармацевтичного коледжу у XXV ювілейних обласних спортивних іграх серед працівників охорони здоров'я.
Кучерявий Руслан - ІІ місце у змаганнях з армреслінгу. Вітаємо!

Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство. Саме ця тема розкривалась на благодійному концерті, який проводився у коледжі в рамках 13 Всеукраїнської акції «Серце до серця» - «Почуй світ» з метою закупівлі обладнання для дітей з вадами слуху.
В розмові взяли участь: регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Галанзовська К.Ю., завідувач сурдологопедичним кабінетом обласної дитячої клінічної лікарні міста Житомир Мудрак Р.А., методист просвіти відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради Ходаковська С.А.

Вітаємо переможців загальноколеджної олімпіади з інформатики:
І місце - Байдюк Оксана, 303 група;
ІІ місце - Шурпан Марія, 201 група;
ІІІ місце - Миронович Юлія, 103 група.

11 квітня 2018 року в коледжі відбувся конкурс «Хімічні перегони», в якому змагалися дві команди студентів 205 групи – «Атоми» і «Катіони». Учасники продемонстрували свої знання та уміння у різних конкурсах: «Техніка безпеки», «Точний об’єм», «Забудькуватий експериментатор»,  «Передай agua purificata» та інших. Переможцями на конкурсі стали ерудиція,  кмітливість,   веселий настрій та команда «Катіони».
Організувала і провела захід викладач хімії  - Шляніна Алла Володимирівна.

 

4 – 5 квітня 2018 року у КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради відбувся Конкурс фахової майстерності серед студентів-випускників спеціальності 226 Фармація. Учасниками конкурсу стали 11 найкращих студентів груп ІІІ курсу:

301 група – Терехова Альона
302 група – Ковальчук Ольга, Примак Ірина
303 група – Полкунова Віолетта
304 група – Олійник Анна, Цимбалюк Анастасія
305 група – Короленко Роман, Шевчук Катерина
306 група – Хоцянівська Діана, Шапоренко Ілона
307 група – Онофрійчук Марія 

Конкурс проходив в два етапи: І день – комп’ютерне тестування, яке охоплювало питання теоретичного змісту з п’яти фахових дисциплін (фармакологія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, організація та економіка фармації).
Найбільш відповідальним для конкурсантів та членів журі зі складу викладачів коледжу виявився ІІ день конкурсу – виконання практичних завдань з фармацевтичних дисциплін (фармакологія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, організація та економіка фармації). Кожний з учасників конкурсу продемонстрував свій рівень володіння професійними практичними навичками, який був оцінений членами журі у певну кількість балів. Учасників конкурсу урочисто привітали директор коледжу Бойчук І.Д. та голова журі Косяченко Н.М.
Отже,  переможцями Конкурсу фахової майстерності стали:

І місце – Шевчук Катерина (студентка 305 групи)
ІІ місце – Терехова Альона (студентка 301 групи)
ІІІ місце – Полкунова Віолетта (студентка 303 групи)

Вітаємо переможців!

 

3 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня фармацевтичних дисциплін було проведено презентацію студентських наукових робіт у вигляді постерних доповідей на тему «Актуальні питання надання фармацевтичної допомоги населенню».

За підсумками Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. України, яка відбулася у Кривому Розі, студентка Житомирського базового фармацевтичного коледжу Якимчук Альбіна, яка предсталяла Житомирську область, зайняла ІV місце. Також студентка визнана кращою у номінації "Знавець орфографії".  Вітаємо Якимчук Альбіну, викладача Козаченко Г.В. та викладача Суворову Л.К., яка супроводжувала студентку, була членом журі Всеукраїнської олімпіади.

На відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Актуальні новини медицини і фармації», в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Фармацевти аптек» і «Бактеріологія».

 

Відбулась студентська науково-практична конференція «Мікробіологічні аспекти мікробного забруднення довкілля» для студентів спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». Організатори конференції – викладачі ДовженкоЛ.В., Мосієнко О.О., 

Відбулась дуже цікава зустріч студентів коледжу з психологом Житомирського обласного центру профілактики та боротьбі зі СНІДом Сінкевич Вікторією Генріховною «Твоє життя – в твоїх руках».

28 березня, 2018 року у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі відбувся брейн-ринг «Цікава бологія», під керівництвом викладача Новицької М.С., в якому взяли участь студенти першого курсу відділення «Фармація - 9 кл.». У заході взяли участь дві команди «Кактуси» і «Колючки». За участь у грі учасники були нагороджені дипломами і солодкими подарунками.

За ініціативи голови ЦМК загальноосвітніх дисциплін Євдокимової О.Ю. студенти КВНЗ ЖБФК відвідали фізико-математичний факультет ЖДУ ім. І.Франка. Надзвичайно цікаву екскурсійну програму з астрономії підготував доцент кафедри фізики Корнійчук П.П. Найяскравіші емоції у студентів викликала обсерваторія та споглядання зоряного неба в телескоп! ЦМК загальноосвітніх дисциплін та студенти КВНЗ ЖБФК щиро вдячні викладачам кафедри фізики ЖДУ ім. І.Франка за професійно підготовлено екскурсію та незабутні враження!

До Міжнародного Дня числа Пі в коледжі було проведено конкурс творчих робіт студентів «Геометрія тварин». Переможцями стали:

І місце - Соколюк Іванна, 105 група;
ІІ місце - Парфенюк Карина, 104 група;
                 Бабич Катерина, 107 група;
ІІІ місце - Коновальчук  Богдана, 104 група;
                 Ступак Олександра, 105 група;
                 Яриновська Софія, 106 група;
Також було відзначено роботи: Борисова Анастасія, 101 група, Донецька Ірина, 101 група

 

20 березня в коледжі відбулася одна із найочікуваніших подій для студентів-випускників - «Ярмарок вакансій 2018»!
Вкотре проведений захід доводить, що обрана студентами професія є затребуваною на ринку праці. Кожен випускник має можливість вибирати місце роботи згідно своїх уподобань, очікувань та з можливістю постійного професійного самовдосконалення і кар’єрного зростання.
Цьогоріч учасниками заходу традиційно були представники аптечних мереж Житомирщини (ППФ «Санітас» та ТОВ «Первоцвіт-Фарм») та столиці (мережі аптек «Аптека Доброго Дня», «Будьте Здорові», «Подорожник» ТОВ «ТАС-Фарма», ТОВ «Вітамінка»).
Зі слів гостей, проведення подібних зустрічей є доцільною та взаємовигідною формою співпраці між коледжем та роботодавцями, запевнивши надалі брати участь у таких заходах

15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу.
Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс та конкурс з 9 тематичних номінацій. На конкурси подано 718 робіт.
КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж»  був відзначений Срібною медаллю у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».
Вітаємо педагогічний колектив з досягненням у науково-методичній діяльності!

14 березня 2018 року на базі коледжу відбулася олімпіада з хімії, в якій взяли участь  студенти І курсу ЖбФК. Учасники олімпіади продемонстрували свої знання та уміння з однієї з найважливіших навчальних дисциплін майбутніх фармацевтів.

За результатами виконаних робіт переможцями олімпіади стали:
І місце -  Гиря Яна (105 група);
ІІ місце -  Процюк Катерина (101 група);
ІІІ місце –  Весельська Мар’яна (102 група).

8 березня - свято весни в коледжі.

З 12.02 по 16.02 у коледжі пройшов тиждень філологічних дисциплін, за програмою якого було проведено:

1.Коледжний етап обласної олімпіади з англійської мови серед студентів І курсу.

І місце зайнялаПетрук Юлія, студентка 103 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІ місце -Сокур Юлія, студентка101 групи. Викладач Сокур О.П.

ІІІ місце- Наймушина Надія, студентка101 групи. Викладач Сокур О.П.

2. Олімпіада з англійської мови серед студентів ІІ курсу.

І місце зайнялаСкороход Анна, студентка110 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІ місце - Рудницька Тетяна, студентка109 групи. Викладач Процюк І.Є.

ІІІ місце- Поліщук Дмитро, студент212 групи.ВикладачСокур О.П.

3. Коледжний етап регіональної олімпіади з латинської мови серед студентів ІІ курсу.

І місце зайнялаОліщук Інна, студентка206 групи. Викладач Мороз О.Г.

ІІ місце - Артемчук Марія, студентка202 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІІ місце- Гарнагу Ксенія, студентка205 групи. Викладач Мельничук Л.В. 

Вітаємо студентів та викладачів з досягненнями!

14 лютого в актовій залі коледжу, в рамках тижня філологічних дисциплін, відбулася літературно-музична зустріч із поезією кохання «Так ніхто не кохав …», яку підготували викладачі української та зарубіжної літератури Плохотнюк О.О. і Сокур О.П. та студенти 101, 104, 201, 204, 208, 210, 302, 303, 304 груп.

5 лютого 2018 року відбувся урочистий вечір, присвячений  випуску спеціальності "Фармація" заочної  форми навчання. Поздоровляємо  Вас, шановні випускники! Здоров’я Вам, миру, добра і щасливої долі!

Кожного року в коледжі стартує надзвичайно хвилююче, веселе, насичене емоціями та енергією, свято «Дебют першокурсника».
13 грудня 2017 року на фестивалі молодих талантів студенти  101-108 навчальних груп відділення «Фармація», молодший спеціаліст – 9 класів» продемонстрували свої таланти на сцені актового залу. У цьому році темою свята стали «Андріївські вечорниці». Багато із студентів-артистів вперше виступали на сцені, але їх виступи настільки були творчі та щирі, що зал із захопленням вітав їх. Виступи студентів носили творчий, креативний  характер: професійне виконання пісень (103,104,105), поетичних творів (102), авторських віршів(107), сценічних талантів (103,106, 107) чудові танцювальні номери(105, 104 , 107). Таланти та уміння продемонстрували першокурсники і як результат, отримали бурхливі оплески та гарні відгуки від глядацької зали.

Вітаємо переможців олімпіади з мікробіології!
I місце – Голованікова Людмила – 308 гр.
II місце – Полінкевич Руслана – 308 гр.
III місце – Сніцар Наталія – 308 гр.

Проведена науково – практична конференція до Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом, в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації і студенти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». 

В студентській науково – практичній конференції з гігієни  «Здоровий спосіб життя» брали участь студенти спеціальності «Лабораторна діагностика» і «Фармація». Організатори конференції – викладачі ДовженкоЛ.В. і Мосієнко О.О.

30.11.20017 року в актовій залі  КВНЗ Житомирського фармацевтичного коледжу відбувся узагальнюючий семінар  психолого – аналітичних досліджень студентів 209 групи відділення «Фармація» першого (ба