Події

31 жовтня 2018 року відбувся тематичний захід, присвячений 185 – річчю з дня народження видатного вченого -  Альфреда Нобеля.
В заході взяли участь студенти 204 групи коледжу, які  розповіли про життя і діяльність  фундатора величезної промислової імперії, хіміка, доктора філософії, академіка, засновника найпрестижнішої у світі премії.  Була представлена інформація про лауреатів Нобелівської премії, які принесли найбільшу користь людству. Можливо серед майбутніх лауреатів цієї почесної премії будуть і студенти ЖбФК?!...
Захід організувала і провела викладач хімії - Шляніна А.В.

26 жовтня 2018 року на відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Фармакотерапія дисбактеріозу».
Пошуково-дослідницькі роботи з питань етіології, патогенезу, принципів фармакотерапії і профілактики дисбіотичних станів представили слухачі курсів підвищення кваліфікації циклу «Фармація» - фармацевти аптечних закладів Житомирщини Ковальчук А.П., Зінькова О.М., Кухарук Т.І., Кочерова І.С., Токар І.А., Криворучко С.В., Гуцол Г.М..

25 жовтня на спортивній базі ЖТЕК КНТЕУ відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх», у якому взяли участь 6 команд.

Результати змагань:

І місце – команда дівчат Житомирського базового фармацевтичного коледжу;
ІІ місце команда Житомирського торгово-економічного коледжу КНТЕУ;
ІІІ місце – команда дівчат Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права.

17- 18 жовтня викладачами мікробіологічних дисциплін Довженко Л.В. та Зінченко В.А. проведена олімпіада з мікробіології. В олімпіаді взяли участь студенти 313 групи спеціальності Технології медичної діагностики та лікування. Члени журі відзначили гарну підготовку студентів в ході двох етапів олімпіади: тестування на ПЕОМ і виконання практичних завдань. Щиро вітаємо переможців олімпіади:
І місце – Клімашенко Руслана. 
ІІ місце – Медведєва Вікторія. 
ІІІ місце – Багінська Тетяна.
Так тримати, шановні студенти!

 

На відділенні післядипломної освіти 10 жовтня проведена науково-практична конференція «Актуальні завдання санітарно-гігієнічної науки і практики»», в якій взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Санітарно-гігієнічні дослідження» і «Бактеріологія».На конференції виступили біолог санітарно- гігієнічної лабораторії ДУ « ЖОЛЦ МОЗ України» Бобровська Т.А., лаборанти Горбатюк А.О., Шевчук О.І., лаборанти–бактеріологи Киричук А.А., Сахнюк Л.В., Пилипчук О.О..

3 жовтня на відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Сучасні методи лабораторної діагностики», на якій виступили фельдшери-лаборанти клініко-діагностичних лабораторій ЛПЗ Житомирської області Сидорчук І.М., Шатківська А.С., Ємець А.Л., Голяка Г.Ю., студентка 313 групи спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» Багінська Т.В., завідувач Централізованої клініко-діагностичної лабораторії обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради Іващенко І.М., завідувач відділення Довженко Л.В..

Пройдуть роки, століття.  Невпізнанним стане життя, зникнуть деякі професії, але поки існує людство, збережеться на Землі почесне звання – Вчитель.

Тепло, щиро і задушевно пройшло свято вчителя у коледжі.  В ньому взяли участі  студенти всіх курсів. Порадував своїм виступом вокальний ансамбль першокурсників, натхненно прозвучала пісня у виконанні ансамблю студентів другого курсу, зачарував усіх  чоловічий ансамбль, який об’єднав студентів всіх курсів піснею «Пані вчителько».
Прекрасні пісні подарували солісти коледжу Олександра Шуть та Марія Крикун в супроводі танцювальної групи першокурсників.
Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін, які у співпраці зі студентами готували це свято, тепло привітали своїх колег.
Неперевершеним був танець з викладачами під пісню у виконанні  заступника директора з виховної роботи М. Фомюк.
Всі учасники дійства були щасливі. Свято вдалося.

Приємна поїздка до чудових куточків Прикарпаття співпала із святкуванням Дня працівників освіти України. Наш дружній колектив відвідав доволі цікаві та історично цінні місця нашої країни: це і курорт Моршин з його цілющими водами, і старовинний Гошівський монастир та одне із найбільш красивих міст України – Чернівці, що вразило нас своєю незвичною архітектурою та багатством стилю. Культурним осередком цього міста є Національний університет ім. Ю.Федьковича, який увібрав у себе і науку, і культуру, й духовну велич Буковинського краю.


Урочисте свято, приурочене Дню знань.

6 червня відбулася виховна година у 102 групі за участю працівника обласної бібліотеки Юлії Мельник, тренінг з гендерної тематики «Відповідальне батьківство». Студенти брали активну участь у квесті, і з великою цікавістю обговорювали проблемні питання.

Щороку  останнього тижня травня в Україні відзначається професійне свято спадкоємців великого Менделєєва - День хіміка.  З нагоди цього свята в коледжі відбулись різні заходи.
Викладачами ЦК  хімічних дисциплін в коледжі була представлена виставка  пошуково - дослідних студентських робіт у вигляді стендових доповідей. Завідувачі всіх лабораторій хімії створили емблеми своїх навчальних дисциплін.
В урочистій актовій залі Шляніна А.В. і Шелюк І.О. провели захід “Хімічний калейдоскоп”, де студенти розповіли про сучасні винаходи з хімії, цікаві події із життя видатних хіміків, привітали викладачів і лаборантів хімії віршами та співами.
Ковальчук І.С. і Шляніна А.В. зі студентами 203 групи під час перерви запрошували всіх бажаючих завітати до “Хімічного ярмарку”, де можна було перевірити свої знання з хімії і отримати призові смаколики.
Гирина Н.П. зі студентами 208 групи провели опитування, за результатами якого було змодельовано образ сучасного студента.  
Випускники коледжу  під керівництвом Приступко О.М.  виконали творчі роботи ілюстрації гормонів,  що наповнили виставку “Хімія емоцій”.

«Ярмарок вакансій»

"Родослав"

Традиційною і плідною є співпраця ЦМК хімічних дисциплін з кафедрою хімії ЖДУ імені Івана Франка. Щорічно на базі університету проводяться науково – практичні конференції з хімії. 16.05. 2018 року відбулась ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи», в якій взяли участь викладачі хімії коледжу Шелюк І.О., Кусяк А.П., Шляніна А.В.. На конференції були розглянуті питання науково – експериментальних досліджень з хімії, виконаних фахівцями навчальних та наукових закладів України. До збірки матеріалів конференції увійшли тези викладачів хімії коледжу – Кусяк А.П., Шелюк І.О., Шляніної А.М., Муленко С.М..

16 травня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулося регіональне об’єднання викладачів латинської мови, в якому брали участь представники нашого коледжу, Житомирського інституту медсестринства, Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів. У рамках засідання була проведена олімпіада з латинської мови. Студенти нашого коледжу посіли І-ші місця: Артемчук Марія – група 202, викладач Степанчук Л.С. та Оліщук Інна – група 206, викладач Мороз О.Г. Вітаємо учасників з перемогою!

На відділенні післядипломної освіти 16 травня проведена науково-практична конференція «Об’єднання зусиль медицини і фармації для збереження здоров’я людей», в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Фармацевти аптек» і «Клінічна діагностика».

Студенти спеціальності "Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика" взяли участь у першій регіональній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми лабораторної діагностики», яка була проведена 18 квітня  у Житомирському медичному інституті. Студентка 213 групи Багінська Т.В. виступила з доповіддю на тему «Мікробіологічна діагностика менінгококової інфекції і гнійних бактеріальних менінгітів у Житомирській області» (науковий керівник – Довженко Л.В.).

19 квітня на відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Роль фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та надання екстреної медичної допомоги», в якій  брали  участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклу «Фармацевти аптек». Організатор конференції –ДовженкоЛ.В.

 

Вітаємо команду юнаків Житомирського базового фармацевтичного коледжу з ІІІ місцем в першості Житомирщини серед чоловіків ВНЗ І-ІІ р.а.

Участь команди співробітників Житомирського базового фармацевтичного коледжу у XXV ювілейних обласних спортивних іграх серед працівників охорони здоров'я.
Кучерявий Руслан - ІІ місце у змаганнях з армреслінгу. Вітаємо!

Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство. Саме ця тема розкривалась на благодійному концерті, який проводився у коледжі в рамках 13 Всеукраїнської акції «Серце до серця» - «Почуй світ» з метою закупівлі обладнання для дітей з вадами слуху.
В розмові взяли участь: регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Галанзовська К.Ю., завідувач сурдологопедичним кабінетом обласної дитячої клінічної лікарні міста Житомир Мудрак Р.А., методист просвіти відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради Ходаковська С.А.

Вітаємо переможців загальноколеджної олімпіади з інформатики:
І місце - Байдюк Оксана, 303 група;
ІІ місце - Шурпан Марія, 201 група;
ІІІ місце - Миронович Юлія, 103 група.

11 квітня 2018 року в коледжі відбувся конкурс «Хімічні перегони», в якому змагалися дві команди студентів 205 групи – «Атоми» і «Катіони». Учасники продемонстрували свої знання та уміння у різних конкурсах: «Техніка безпеки», «Точний об’єм», «Забудькуватий експериментатор»,  «Передай agua purificata» та інших. Переможцями на конкурсі стали ерудиція,  кмітливість,   веселий настрій та команда «Катіони».
Організувала і провела захід викладач хімії  - Шляніна Алла Володимирівна.

 

4 – 5 квітня 2018 року у КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради відбувся Конкурс фахової майстерності серед студентів-випускників спеціальності 226 Фармація. Учасниками конкурсу стали 11 найкращих студентів груп ІІІ курсу:

301 група – Терехова Альона
302 група – Ковальчук Ольга, Примак Ірина
303 група – Полкунова Віолетта
304 група – Олійник Анна, Цимбалюк Анастасія
305 група – Короленко Роман, Шевчук Катерина
306 група – Хоцянівська Діана, Шапоренко Ілона
307 група – Онофрійчук Марія 

Конкурс проходив в два етапи: І день – комп’ютерне тестування, яке охоплювало питання теоретичного змісту з п’яти фахових дисциплін (фармакологія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, організація та економіка фармації).
Найбільш відповідальним для конкурсантів та членів журі зі складу викладачів коледжу виявився ІІ день конкурсу – виконання практичних завдань з фармацевтичних дисциплін (фармакологія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, організація та економіка фармації). Кожний з учасників конкурсу продемонстрував свій рівень володіння професійними практичними навичками, який був оцінений членами журі у певну кількість балів. Учасників конкурсу урочисто привітали директор коледжу Бойчук І.Д. та голова журі Косяченко Н.М.
Отже,  переможцями Конкурсу фахової майстерності стали:

І місце – Шевчук Катерина (студентка 305 групи)
ІІ місце – Терехова Альона (студентка 301 групи)
ІІІ місце – Полкунова Віолетта (студентка 303 групи)

Вітаємо переможців!

 

3 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня фармацевтичних дисциплін було проведено презентацію студентських наукових робіт у вигляді постерних доповідей на тему «Актуальні питання надання фармацевтичної допомоги населенню».

За підсумками Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. України, яка відбулася у Кривому Розі, студентка Житомирського базового фармацевтичного коледжу Якимчук Альбіна, яка предсталяла Житомирську область, зайняла ІV місце. Також студентка визнана кращою у номінації "Знавець орфографії".  Вітаємо Якимчук Альбіну, викладача Козаченко Г.В. та викладача Суворову Л.К., яка супроводжувала студентку, була членом журі Всеукраїнської олімпіади.

На відділенні післядипломної освіти проведена науково-практична конференція «Актуальні новини медицини і фармації», в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації циклів «Фармацевти аптек» і «Бактеріологія».

 

Відбулась студентська науково-практична конференція «Мікробіологічні аспекти мікробного забруднення довкілля» для студентів спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». Організатори конференції – викладачі ДовженкоЛ.В., Мосієнко О.О., 

Відбулась дуже цікава зустріч студентів коледжу з психологом Житомирського обласного центру профілактики та боротьбі зі СНІДом Сінкевич Вікторією Генріховною «Твоє життя – в твоїх руках».

28 березня, 2018 року у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі відбувся брейн-ринг «Цікава бологія», під керівництвом викладача Новицької М.С., в якому взяли участь студенти першого курсу відділення «Фармація - 9 кл.». У заході взяли участь дві команди «Кактуси» і «Колючки». За участь у грі учасники були нагороджені дипломами і солодкими подарунками.

За ініціативи голови ЦМК загальноосвітніх дисциплін Євдокимової О.Ю. студенти КВНЗ ЖБФК відвідали фізико-математичний факультет ЖДУ ім. І.Франка. Надзвичайно цікаву екскурсійну програму з астрономії підготував доцент кафедри фізики Корнійчук П.П. Найяскравіші емоції у студентів викликала обсерваторія та споглядання зоряного неба в телескоп! ЦМК загальноосвітніх дисциплін та студенти КВНЗ ЖБФК щиро вдячні викладачам кафедри фізики ЖДУ ім. І.Франка за професійно підготовлено екскурсію та незабутні враження!

До Міжнародного Дня числа Пі в коледжі було проведено конкурс творчих робіт студентів «Геометрія тварин». Переможцями стали:

І місце - Соколюк Іванна, 105 група;
ІІ місце - Парфенюк Карина, 104 група;
                 Бабич Катерина, 107 група;
ІІІ місце - Коновальчук  Богдана, 104 група;
                 Ступак Олександра, 105 група;
                 Яриновська Софія, 106 група;
Також було відзначено роботи: Борисова Анастасія, 101 група, Донецька Ірина, 101 група

 

20 березня в коледжі відбулася одна із найочікуваніших подій для студентів-випускників - «Ярмарок вакансій 2018»!
Вкотре проведений захід доводить, що обрана студентами професія є затребуваною на ринку праці. Кожен випускник має можливість вибирати місце роботи згідно своїх уподобань, очікувань та з можливістю постійного професійного самовдосконалення і кар’єрного зростання.
Цьогоріч учасниками заходу традиційно були представники аптечних мереж Житомирщини (ППФ «Санітас» та ТОВ «Первоцвіт-Фарм») та столиці (мережі аптек «Аптека Доброго Дня», «Будьте Здорові», «Подорожник» ТОВ «ТАС-Фарма», ТОВ «Вітамінка»).
Зі слів гостей, проведення подібних зустрічей є доцільною та взаємовигідною формою співпраці між коледжем та роботодавцями, запевнивши надалі брати участь у таких заходах

15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу.
Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс та конкурс з 9 тематичних номінацій. На конкурси подано 718 робіт.
КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж»  був відзначений Срібною медаллю у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».
Вітаємо педагогічний колектив з досягненням у науково-методичній діяльності!

14 березня 2018 року на базі коледжу відбулася олімпіада з хімії, в якій взяли участь  студенти І курсу ЖбФК. Учасники олімпіади продемонстрували свої знання та уміння з однієї з найважливіших навчальних дисциплін майбутніх фармацевтів.

За результатами виконаних робіт переможцями олімпіади стали:
І місце -  Гиря Яна (105 група);
ІІ місце -  Процюк Катерина (101 група);
ІІІ місце –  Весельська Мар’яна (102 група).

8 березня - свято весни в коледжі.

З 12.02 по 16.02 у коледжі пройшов тиждень філологічних дисциплін, за програмою якого було проведено:

1.Коледжний етап обласної олімпіади з англійської мови серед студентів І курсу.

І місце зайнялаПетрук Юлія, студентка 103 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІ місце -Сокур Юлія, студентка101 групи. Викладач Сокур О.П.

ІІІ місце- Наймушина Надія, студентка101 групи. Викладач Сокур О.П.

2. Олімпіада з англійської мови серед студентів ІІ курсу.

І місце зайнялаСкороход Анна, студентка110 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІ місце - Рудницька Тетяна, студентка109 групи. Викладач Процюк І.Є.

ІІІ місце- Поліщук Дмитро, студент212 групи.ВикладачСокур О.П.

3. Коледжний етап регіональної олімпіади з латинської мови серед студентів ІІ курсу.

І місце зайнялаОліщук Інна, студентка206 групи. Викладач Мороз О.Г.

ІІ місце - Артемчук Марія, студентка202 групи. Викладач Степанчук Л.С.

ІІІ місце- Гарнагу Ксенія, студентка205 групи. Викладач Мельничук Л.В. 

Вітаємо студентів та викладачів з досягненнями!

14 лютого в актовій залі коледжу, в рамках тижня філологічних дисциплін, відбулася літературно-музична зустріч із поезією кохання «Так ніхто не кохав …», яку підготували викладачі української та зарубіжної літератури Плохотнюк О.О. і Сокур О.П. та студенти 101, 104, 201, 204, 208, 210, 302, 303, 304 груп.

5 лютого 2018 року відбувся урочистий вечір, присвячений  випуску спеціальності "Фармація" заочної  форми навчання. Поздоровляємо  Вас, шановні випускники! Здоров’я Вам, миру, добра і щасливої долі!

Кожного року в коледжі стартує надзвичайно хвилююче, веселе, насичене емоціями та енергією, свято «Дебют першокурсника».
13 грудня 2017 року на фестивалі молодих талантів студенти  101-108 навчальних груп відділення «Фармація», молодший спеціаліст – 9 класів» продемонстрували свої таланти на сцені актового залу. У цьому році темою свята стали «Андріївські вечорниці». Багато із студентів-артистів вперше виступали на сцені, але їх виступи настільки були творчі та щирі, що зал із захопленням вітав їх. Виступи студентів носили творчий, креативний  характер: професійне виконання пісень (103,104,105), поетичних творів (102), авторських віршів(107), сценічних талантів (103,106, 107) чудові танцювальні номери(105, 104 , 107). Таланти та уміння продемонстрували першокурсники і як результат, отримали бурхливі оплески та гарні відгуки від глядацької зали.

Вітаємо переможців олімпіади з мікробіології!
I місце – Голованікова Людмила – 308 гр.
II місце – Полінкевич Руслана – 308 гр.
III місце – Сніцар Наталія – 308 гр.

Проведена науково – практична конференція до Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом, в якій  взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації і студенти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування. Лабораторна діагностика». 

В студентській науково – практичній конференції з гігієни  «Здоровий спосіб життя» брали участь студенти спеціальності «Лабораторна діагностика» і «Фармація». Організатори конференції – викладачі ДовженкоЛ.В. і Мосієнко О.О.

30.11.20017 року в актовій залі  КВНЗ Житомирського фармацевтичного коледжу відбувся узагальнюючий семінар  психолого – аналітичних досліджень студентів 209 групи відділення «Фармація» першого (бакалаврського) рівня.  Тема семінару «Ергономічні дослідження у вивченні  хімічних дисциплін».
Захід організувала і провела  викладач- методист, викладач хімії вищої кваліфікаційної категорії, Гирина  Наталія Петрівна.

22 листопада в 101 групі було представлено проект «Математика в музиці», який підготували студенти 201 групи: Папроцька Тетяна, Прядко Любов, Козак Оксана. Захід був організований викладачем математики Волковою С.Є.

21 листопада в 102 групі відбувся круглий стіл «Від математиків давнини до сьогодення». В ньому активну участь прийняли більшість студентів групи, серед них найкращим був виступ Карпович Яни. Захід був організований викладачем математики Волковою С.Є., на який було запрошено молодого кандидата фізико-математичних наук Болух В.А.

 

22 листопада 2017 року заочно відбулась ІІ студентська науково-практична конференція «Математика – особливий вид мистецтва, шлях до істинного знання». Організаційний комітет запропонував усім бажаючим взяти участь в одній із шести секцій конференції: «Видатні постаті у світі математики та фізики», «Арифметика та нумерологія», «Математика – шлях до істинного знання», «Математика як особливий вид мистецтва», «Астрономія та фізика», «Математика – джерело натхнення». До участі долучилось  45 студентів, науково-пошукові результати роботи яких було надруковано у відповідному збірнику тез конференції. ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює вдячність усім учасникам конференції та запрошує до участі всіх наполегливих та кмітливих в наступному році!

20, 21 листопада викладач предмету «Захист Вітчизни» провів змагання з стрільби з пневматичної рушниці. Переможці:
І місце – Сірий Назар, 104 група
ІІ місце – Подчасюк  Олександр, 102 група, Пожар Артур, 105 група
ІІІ місце – Мусіяшко Іван, 107 група, Новіков Андрій, 107 група.

 

22 листопада куратор Коломієць Л.М. організувала роботу студентів  207 групи та провела круглий стіл «Дивовижна фізика», на якому було висвітлено найновітніші розробки у галузі медицини та фармації. Цікаві новинки розповіли Рибак Аліна, Сорока Ілона та Жолубак Аліна.

21 листопада викладач фізики Коломієць Лариса Миколаївна організувала виставку «АКВАСВІТ» серед студентів І курсу. Студенти ознайомились з водною екосистемою. ЦМК загальноосвітніх дисциплін висловлює вдячність за активність учасникам та відзначає переможців: Цвєткова Вікторія, 107 група,  Джганджгава Ангеліна, 108 група,  Козій Інна, 101 група.

 

20-21 листопада в коледжі відбулись олімпіади з математики та фізики серед студентів І курсу.
Переможці  олімпіади з математики:
І місце – Бойко Олександра, 102 група.
ІІ місце – Осадчий Василь, 106 група, Новіков Андрій, 107 група.
ІІІ місце – Салімонович Юлія, 101 група, Миронович Юлія, 103 група, Радченко Іванна, 102 група.
Переможці  олімпіади з фізики:
І місце – Антонюк Ольга, 101 група
ІІ місце – Сінчук Сергій, 108 група, Яковюк Владислав, 108 група
ІІІ місце – Бойко Олександра, 102 група, Новіков Андрій, 107 група

Студенти КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» прийняли участь в 46 сесії Муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» при Житомирській міській раді.На протязі місяця студенти були ознайомлені з роботою органів місцевого самоврядування за навчальним планом. По закінченню курсу «Школи місцевого самоврядування» слухачі отримали сертифікати.

Студентське самоврядування та профком коледжу вітає всіх студентів з днем студента!

16 листопада відбулося урочисте свято до Дня відділення «Фармація – 11 класів, ТМДЛ», приурочене до Міжнародного Дня студента. Воно поєднало  всіх – викладачів та студентів. Згадавши про своє студентське життя, директор коледжу Хомік Євгеній Володимирович побажав студентам натхнення в навчанні, перспективного майбутнього, палкого кохання і, насамперед, миру в Україні. В свою чергу, студенти продемонстрували для присутніх свої творчі талани.

9 листопада студентським самоврядуванням коледжу було проведено вікторину «Найкращий знавець мови», присвячену Дню української писемності та мови.

У КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» 9 листопада до Дня писемності та мови було проведено літературно-музичний захід: «Мова-криниця слова і душі.»Захід про нашу рідну мову – одну із найвеличніших божиих дарів. Адже, українська мова – це скарбниця духовних надбань народу, досвіду, праці, творчості і співжиття багатьох поколінь українського народу, його звичаїв, традицій.Частину свого серця вклали в організацію і проведення цього заходу викладач української мови та літератури Плохотнюк О.О., завідувач бібліотеки Герус Т.Г. і звичайно талановиті студенти із груп 104,107, 109, 205, 207, 208, 210, 301, 304. Віримо, що в серцях наших студентів цей захід залишив добрі і теплі спогади та бажання знати і любити рідну мову.

26 жовтня 2017 року актова зала Житомирського базового фармацевтичного коледжу відкрила свої двері для традиційного свята – Дня відділення «Фармація – 9 класів». З року в рік ми підтримуємо добру традицію на початку навчального року проводити свято всієї фармацевтичної родини відділення, яке поповнюється новими студентами. У цьому році до лав студентів коледжу влилися 224 першокурсників, студентів з усіх куточків України.День відділення став для студентів, викладачів та кураторів справжнім родинним святом.


З вітальним словом до студентів-пешокурсників звернулися директор коледжу – заслуженийпрацівник освіти України Є.В.Хомік, завідувач відділення Л.О.Зубрицька, голова студентського самоврядування відділення Ю. Сливка та В. Вознюк. Звучали поздоровлення від членів студентського самоврядування відділення, настановчі поради студентів-старшокурсників.
Щиріть, невимушеність та дотепність ведучих (В.Ренкас (302 гр.), Д.Блятон(304гр.), А.Козаченко(208гр.), В.Саєвич(208гр.) додали гарного настрою та створили святкову атмосферу. Яскравими були концертні номери: вокального ансамблю дівчат та хлопців коледжу, виступ кураторів відділення, сольні виступи М.Чмута (201група), М.Крикун (103 гр.), дует О.Шуть (210гр.) та А. Іванюка (302 гр.).Надзичайно ніжний і чуттєвий вальс виконали студенти А.Крук (301гр.)та І.Фиц (202гр.) Бліц-турнір провели студенти-третьокурсники А.Побережний (303 гр.)та Ю.Олійник (306 гр.).
Найбільш хвилюючим для всіх став момент клятви першокурсників – присягина вірність традиціям нашій Альма Матері.Саме з цієї миті кожен із них зробив перший крок до майбутньої професії.
Фіналом, який об’єднав усіх і артистів, і гостей, і студентів-першокурсників  у студентську родину, стала пісня «Україна – це ми».

 Основна місія чоловіка на Землі – захист. Чоловіки коледжу приймають вітання зі святом , що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі – Днем захисника України.

Теплі слова привітання прозвучали від адміністрації, викладачів коледжу, профспілкової організації викладачів і студентів, ради студентського самоврядування.
Натхненно звучали патріотичні пісні у виконанні студентів коледжу

28 вересня 2017 року Житомирський базовий фармацевтичний коледж традиційно зібрався на стадіоні Тетерівки для проведення свята здоров'я та спорту.

Збірна команда дівчат Житомирського базового фармацевтичного коледжу брала участь у проведенні турніру з міні-футболу присвяченого пам’яті випускника Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Олега Черниша, який загинув виконуючи військовий обов’язок в зоні проведення АТО серед ВНЗ КНТЕУ І-ІІ рівня акредитації і посіла ІІІ призове місце. Команда Нагороджена Грамотою, бронзовими медалями та спортивним призом – футбольним м’ячем.

 

6 вересня 2017 року  в актовому залі коледжу відбулося перше зібрання груп першого курсу (101-108) на тему «Будьмо знайомі». Завідувач відділення Л.О. Зубрицька познайомила студентів з адміністрацією коледжу, особливостями освітнього  процесу першого  курсу,правилами внутрішнього розпорядку та безпеки життєдіяльності в навчальному закладі.
Заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання М.Б.Фомюк розповіла про виховну роботу в коледжі, правила проживання на квартирах і в гуртожитку; С.Є.Волкова – про  особливості психологічної допомоги студентам; Н.А.Диняк, розповіла про роботу студентської профспілкової організації.
Голова студентського самоврядування відділення Ю.Сливка  закликала студентів до активного студентського життя.

Урочисте свято, приурочене Дню знань.

Профспілковою організацією коледжу була організована екскурсія для співробітників та студентів мальовничими місцями Закарпаття.

Учасники подорожі відвідали – с. Солочин; санаторій «Квітка Полонини», парк «Воєводіно», курорт «Шаяни», термальні озера с. Веллятино, Долину нарцисів, озеро Синявир, водоспад «Шепіт», канатну дорогу в с. Пилипець.
Всі залишилися задоволені та сповнені яскравими враженнями від побаченого.

12 травня в стінах КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» відбулося регіональне об’єднання викладачів латинської мови, в якому брали участь представники нашого закладу, Житомирського інституту медсестринства, Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів.У рамках засідання була проведена олімпіада з латинської мови. Студенти нашого коледжу посіли І та ІІ місця:

Зваричевська Наталія -109 група , викладач Степанчук Л.С.
Примак Ірина – 202 група, викладач Марчук О.С.
Крім того, серед викладачів було проведено круглий стіл на тему : «Методика викладання латинської мови. Обмін досвідом». 

27 квітня, 2017 року у Житомирському