Контакти

Директор
Бойчук Ірина
Дмитрівна
(0412) 24-25-45
Boychuck.Iryna@pharm.zt.ua
Головний бухгалтер
Мороко Марія
Іванівна
(0412) 24-25-46
Moroko.Maria@pharm.zt.ua
Заступник директора з навчальної роботи
Болух Віра
Андріївна
(0412) 24-45-89
Bolukh.Vira@pharm.zt.ua
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Луцак Ірина
Василівна
(0412) 24-25-50
Lutsak.Iryna@pharm.zt.ua
Заступник директора з виховної роботи
Фомюк Марія
Борисівна
(0412) 24-25-50
Fomiuk.Mariia@pharm.zt.ua
Заступник директора з господарчої роботи
Салацький Олександр
Миколайович
(0412) 24-25-44
Salatskiy.Oleksandr@pharm.zt.ua
Завідувач фармацевтично-лабораторного відділення
Дунаєвська Оксана
Феліксівна
(0412) 24-25-44
oksana.dunayevska@pharm.zt.ua
Завідувач фармацевтичного відділення
Зубрицька Людмила
Олександрівна
(0412) 24-25-44
Zubrytska.Liudmyla@pharm.zt.ua
Завідувач відділення післядипломної освіти
Довженко Лариса
Василівна
(0412) 24-25-44
Dovzhenko.Larysa@pharm.zt.ua
Методист
Козаченко Галина
Вікторівна
(0412) 24-25-48
Kozachenko.Halyna@pharm.zt.ua
Завідуюча бібліотекою
Кравець Наталія
Сергіївна
0412 ---
kravets.nataliia@pharm.zt.ua
Задати питання
CAPTCHA
Введіть символи для підтвердження, що Ви не робот. Image CAPTCHA
Введіть символи зображені на малюнку