Контакти

Директор
Бойчук Ірина
Дмитрівна
(0412) 24-25-45
Boychuck.Iryna@pharm.zt.ua
Головний бухгалтер
Мороко Марія
Іванівна
(0412) 24-25-46
Moroko.Maria@pharm.zt.ua
Радник директора
Хомік Євгеній
Володимирович
(0412) 24 25 45
khomik.yevhenii@pharm.zt.ua
Заступник директора з навчальної роботи
Болух Віра
Андріївна
(0412) 24-45-89
Bolukh.Vira@pharm.zt.ua
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Луцак Ірина
Василівна
(0412) 24-25-50
Lutsak.Iryna@pharm.zt.ua
Заступник директора з виховної роботи
Фомюк Марія
Борисівна
(0412) 24-25-50
Fomiuk.Mariia@pharm.zt.ua
Заступник директора з господарчої роботи
Салацький Олександр
Миколайович
(0412) 24-25-44
Salatskiy.Oleksandr@pharm.zt.ua
Завідувач відділення «Фармація» - 11 класів, бакалавр, "Технології медичної діагностики та лікування"
Хранівська Валентина
Олександрівна
(0412) 24-25-44
Khranivska.Valentyna@pharm.zt.ua
Завідувач відділення «Фармація» - 9 класів
Зубрицька Людмила
Олександрівна
(0412) 24-25-44
Zubrytska.Liudmyla@pharm.zt.ua
Завідувач відділення курсів підвищення кваліфікації, «Фармація» (заочна форма)
Довженко Лариса
Василівна
(0412) 24-25-44
Dovzhenko.Larysa@pharm.zt.ua
Методист
Козаченко Галина
Вікторівна
(0412) 24-25-48
Kozachenko.Halyna@pharm.zt.ua
Завідуюча бібліотекою
Кравець Наталія
Сергіївна
0412 ---
kravets.nataliia@pharm.zt.ua
Задати питання
CAPTCHA
Введіть символи для підтвердження, що Ви не робот. Image CAPTCHA
Введіть символи зображені на малюнку